Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Targi
 

 

 

Publikacje / Targi

 
Spotkanie branży dachowej na Ukrainie     [ 13.07.2015 ]

W połowie czerwca przedstawiciele targów budowlanych KYIVBUILD zorganizowali w Kijowie pierwszą edycję Ukraińskiego Dnia Dekarza. Wydarzenie współorganizowane przez Ukraińskie Stowarzyszenie Dekarzy zgromadziło ponad pół tysiąca dekarzy z całego kraju.

BRAAS na Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej     [ 15.04.2015 ]

Renowacja zabytków to działalność wymagająca wyczucia i ogromnej wiedzy. By wymienić się najnowszymi informacjami w tej dziedzinie, do Krakowa zjechali się eksperci z branży budowlanej. Wśród nich konserwatorzy, naukowcy i przedstawiciele firm. Swoje stoisko na XIV Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej miała również firma Monier BRAAS.

Tragi KONSERWACJE - podsumowanie. Pokrycia dachowe na budynkach zabytkowych     [ 26.10.2014 ]

Jakim materiałem pokryć dach budynku starego lub zabytkowego? Odpowiedź na to pytanie można było znaleźć na tegorocznych targach KONSERWACJE, które odbyły się w Toruniu w dniach 23-24 października. Uczestnicy targów mogli nie tylko dowiedzieć się, jaki materiał użyć do renowacji dachu obiektu zabytkowego, aby jak najlepiej odzwierciedlić rzeczywisty historyczny charakter pokrycia dachowego, ale też jakie można zastosować tańsze, alternatywne dla tradycyjnych pokryć rozwiązania.

Oferta mieszkaniowa na wrocławskich Targach Mieszkań i Domów     [ 24.09.2014 ]

W dniach 20-21 września 2014 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się Targi Mieszkań i Domów. Podczas targów można było zasięgnąć informacji o najnowszych inwestycjach mieszkaniowych realizowanych na terenie Wrocławia i okolic, takich jak Wille Słoneczniki czy Tęczowy Raj – najnowszych realizacjach firmy BUDOTEX.

Targi KONSERWACJE 2014 (23-24.10.2014r.)     [ 14.09.2014 ]

W dniach 23-24 października 2014 r. w Centrum Targowym „Park” w Toruniu odbędą się kolejne Toruńskie Spotkania Konserwatorskie, w ramach których przeprowadzone zostaną XVIII Targi Konserwatorskie „KONSERWACJE”, oraz IV Konferencja Naukowa Konserwatorów pt. „Wczoraj i dziś konserwacji - restauracji zabytkowych kodeksów”.

Efektywność energetyczna i OZE w budynkach tematem targów InEnerg 2014     [ 26.02.2014 ]

Na temat oszczędzania energii mówi się dziś wiele. Rosnące ceny energii, konieczność poszanowania wyczerpujących się zasobów kopalnych, jak również względy środowiskowe – to wszystko powoduje potrzebę poszukiwania i stosowania ekonomicznych rozwiązań zmierzających do zmniejszenia zapotrzebowania na energię i jej racjonalnego wykorzystania. Tymczasem...

INTERBUD – więcej niż budowanie     [ 12.02.2014 ]

Już jutro, tj. w piątek 14 lutego, rozpoczynają się w Łodzi XXI Targi Budownictwa INTERBUD trwające do niedzieli. W Hali EXPO - Łódź zaprezentują się w tym roku 304 firmy z całego kraju...

Akademia Dachy i Fasady ? Myślimy ekologicznie
25 kwietnia (środa) w Poznaniu
    [ 16.04.2012 ]

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Akademią Dachy i Fasady ? Myślimy ekologicznie już 25 kwietnia 2012 do Poznania. To doskonała okazja do dyskusji o projektowaniu oraz wykonaniu dachów i fasad. Po raz kolejny kwartalnik ?WARSYWY ? Dachy i Ściany? oraz portale www.abc-dachy.pl, www.abc-sciany.pl oraz www.abc-izolacje.pl objęły patronat nad Akademią.

Jubileuszowy GRYF-BUD     [ 01.04.2012 ]

W dniach 23-25 marca w Bydgoszczy odbyły się jubileuszowe, trzydzieste targi GRYF-BUD, po raz trzeci organizowane wspólnie z Targami Energii Odnawialnej TEO. Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje, zarówno dla specjalistów z branży, jak i dla inwestorów. Wśród interesujących wydarzeń warto wymienić...

DREWOOD 2012 ? DREWNO W MODZIE     [ 27.03.2012 ]

Za nami siódma edycja Międzynarodowych Targów Drewna DREWOOD (16-18 marca). Podczas trzydniowej imprezy odbywającej się we wrocławskiej Hali Stulecia wystawcy zadbali o zaprezentowanie jak najszerszego przekroju nowości w branży. W piękny wiosenny weekend targi odwiedziło około 10 tysięcy osób.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 (7) 8 9 10 11 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt