Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Targi
 

 

 

Publikacje / Targi

 
Sukces (wy)murowany
Podsumowanie jubileuszowych Targów Budowlanych SIBEX 2012
    [ 05.03.2012 ]

W sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym zakończyła się piąta edycja Targów Budowlanych Silesia Building Expo SIBEX 2012. Wystawie branży budowlanej towarzyszyły 2. Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR, Targi Mieszkaniowo-Developerskie TeMD oraz Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL. Trwające od 24 ? 26 lutego targi zgromadziły 8 tysięcy zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą prawie 300 wystawców. Oprócz bogatej oferty wystawienniczej na odwiedzających czekało wiele wydarzeń towarzyszących ? konferencji, seminariów, warsztatów oraz pokazów.

TARGI DOM 2011     [ 06.07.2011 ]

W kwietniu w Kielcach odbyły się XVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. To jedne z największych targów w tej branży w południowo-wschodniej Polsce, na których można znaleźć pełną ofertę nowoczesnych technologii, materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroką gamę elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.

TARGBUD 2011     [ 06.07.2011 ]

Tegoroczna edycja katowickich targów, zorganizowana w połowie kwietnia pod hasłem TARGBUD ? vademecum budowy i remontu, liczyła 150 wystawców z Litwy, Niemiec i Polski. Zaprezentowano przekrojową i wszechstronną ofertę związaną z najnowszymi technologiami w branży budowlanej.

GRYF-BUD 2011     [ 06.07.2011 ]

Kolejny GRYF-BUD za nami. To już 19-sta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Instalacji, po raz drugi organizowana łącznie z Targami Energii Odnawialnej TEO. Gratką dla poszukujących rozwiązań dla otoczenia domu były Targi Roślin i Architektury Ogrodowej ?Twój Ogród?, organizowane w tym samym czasie.

Turniej Mistrzów w salonie.     [ 20.07.2010 ]

W dniach 26 - 27 listopada w Łodzi po raz trzeci odbędzie się Ogólnopolski Salon Dekarski. Wydarzenie to służy doskonaleniu warsztatu pracy dekarzy, blacharzy i cieśli. Nudzić się tu też nie będą inżynierowie budownictwa i architekci.

Targi DOM, OGRÓD i TY zakończone     [ 11.04.2010 ]

Po raz kolejny targi DOM oraz OGRÓD I TY zgromadziły ponad 20 tysięcy zwiedzających. Na powierzchni sześciu tysięcy metrów kwadratowych swoje oferty i produkty zaprezentowało blisko trzystu wystawców z całej Polski.

DREWOOD 2010 ? dobra wróżba na przyszłość     [ 21.03.2010 ]

W dniach 19-21 marca odbyły się V Międzynarodowe Targi Drewna DREWOOD 2010 we Wrocławiu. Udział w imprezie wzięło 80 firm związanych z branżą drzewną. Jest to wzrost w porównaniu do poprzedniego roku, co jednoznacznie świadczy o tym, iż kryzys branża drzewna pozostawia powoli za sobą.

GRYF-BUD 2010     [ 20.03.2010 ]

W dniach 19-21 marca odbyły się w Bydgoszczy Międzynarodowe Targi Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD wraz z Międzynarodowymi Targami Energii Odnawialnej TEO oraz Targami Roślin i Architektury Ogrodowej TWÓJ OGRÓD.

SIBEX 2010. Mieszkańcy Śląska wybierają jakość i naturalność.     [ 04.03.2010 ]

Okiennice i naturalne materiały wracają do łask, a mieszkańcy Śląska i Zagłębia coraz chętniej kupują droższe, ale lepsze gatunkowo produkty budowlane ? takie wnioski można wyciągnąć z Targów budowlanych Silesia Building Expo ? SIBEX, które między 26 a 28 lutego odbywały się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu. Tegoroczna edycja SIBEX miała znacznie większy rozmach od poprzednich, odwiedziło ją też więcej wystawców i zwiedzających, co pozwala zaklasyfikować targi SIBEX na trzecim miejscu w Polsce, wśród imprez targowych tej branży.

Interbud 2010 - spowolnienia w budownictwie nie widać     [ 21.02.2010 ]

Ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 356 wystawców i przeszło 15 tysięcy odwiedzających ? tak w liczbach można podsumować targi Interbud, które odbyły się od 11 do 14 lutego w Łodzi. Są drugą, co do wielkości, imprezą wystawienniczą branży budowlanej w Polsce i największą skierowaną do inwestorów indywidualnych.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 (8) 9 10 11 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt