Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Okno w dachu
 

 

 

Publikacje / Okno w dachu

 
Elektryczne akcesoria wewnętrzne VELUX     [ 29.02.2008 ]

Elektryczne okna do poddaszy Integra® można wyposażyć również w zdalnie sterowane rolety i żaluzje. Do wyboru mamy cztery rodzaje produktów charakteryzujących się wieloma użytecznymi funkcjami.

System domu inteligentnego io-homecontrol®     [ 29.02.2008 ]

Na polskim rynku dostępny jest już zintegrowany system bezprzewodowego, zdalnego sterowania urządzeniami domowymi. Od stycznia 2008 roku produkty firm HÖRMANN i VELUX będą ze sobą współpracować bez konieczności instalacji jednostki centralnej.

Zestawy adaptacyjne do okien VELUX     [ 29.02.2008 ]

Większość modeli manualnie operowanych okien VELUX jest dostosowana do instalacji systemu elektrycznego w przyszłości. Niekiedy już po zamieszkaniu na poddaszu okazuje się, że elektryczne sterowanie byłoby niezwykle funkcjonalne.

Okno dachowe Roto z PVC. Trwałość i estetyka na długie lata.     [ 29.02.2008 ]

Firma Roto to pierwszy na świecie producent okien dachowych z wielokomorowego profilu PVC - sprawdzonego materiału używanego przy produkcji okien fasadowych. Są to idealne okna do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności jak łazienki czy kuchnie i doskonale wpisują się w poddasza o nowoczesnym wyglądzie.

Skuteczne zabezpieczenia antywyważeniowe odstraszają włamywaczy     [ 29.02.2008 ]

Uwaga: domy są w większości niewystarczająco zabezpieczone przed włamaniami! Nowoczesna technologia okienna dysponuje komfortowymi zabezpieczeniami.

Okna bezpieczne dla całej rodziny     [ 29.02.2008 ]

Dzieci potrzebują świeżego powietrza. Zwłaszcza gdy z wizytą przyjdą mali goście i zabawa nabierze tempa, należy zadbać o dobre przewietrzenie pokoju milusińskich.

Okna połaciowe a komfort termiczny poddaszy – teoria     [ 29.02.2008 ]

Problem nagrzewania się pomieszczeń w lecie pojawił się równocześnie ze wzrostem wykorzystania szkła w budownictwie kubaturowym. Rozwój technologii szyb zespolonych pozwolił zabezpieczyć ogrzewane budynki przed nadmiernymi stratami ciepła oraz wykorzystać światło słoneczne do oświetlenia pomieszczeń. Nie zapewnia jednak do końca komfortu latem mimo wyraźnej poprawy (obniżenia) współczynnika przewodzenia ciepła, który to parametr odpowiedzialny jest za przepływ ciepła poprzez przewodzenie w warstwie czy układzie warstw. Jest to wynikiem przeźroczystości przegrody szklanej, a tym samym możliwości przepływu promieniowania słonecznego, czyli strumienia fal elektromagnetycznych docierających ze Słońca do Ziemi.

Indywidulane, kompleksowe rozwiązania okienne do domu     [ 29.02.2008 ]

Okna w dzisiejszych czasach mogą bardzo dużo – mało kto jednak potrafi rozeznać się w ofercie rynku; Roto: użytkownikom i inwestorom brakuje informacji na temat dostępnych rozwiązań technicznych

Dachy skośne - od funkcji ochronnej do użytkowej.     [ 28.02.2008 ]

Energia z dachu - światło pod dachem. Swoją elastycznie dostosowaną ofertą wysokiej jakości okien dachowych i innowacyjnej techniki solarnej firma Roto spełnia optymalnie obydwa te wymagania.

Balkon na poddaszu     [ 28.02.2008 ]

Ciekawostką jest możliwość skonstruowania w dachu budynku balkonu, dzięki temu pokój na poddaszu nie będzie odbiegał standardem od tych na niższych kondygnacjach.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (10) 11 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt