Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Akcesoria dachowe
 

 

 

Publikacje / Akcesoria dachowe

 
Taśma uszczelniająco-wentylacyjna Metalroll II     [ 20.03.2008 ]

Nowość w ofercie Braas - taśma uszczelniająco-wentylacyjna do zabezpieczania kalenic i grzbietów dachów spadzistych Metalroll II to produkt o unikatowej technologii i wyjątkowych zaletach.

Gąsior kalenicowy wentylowany DUO VENT     [ 20.03.2008 ]

Prawnie chroniony i zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP gąsior kalenicowy wentylowany DUO VENT dzięki swojej unikalnej konstrukcji, charakteryzuje się do­skonałą wentylacją połaci dachowych poprzez kalenicę dachu. System regulacji gąsiora od 12-90 stopni pozwala na montaż na każdym dachu spadzistym.

Ozdoby dachowe: Piękno na szczycie     [ 14.01.2008 ]

Dach pokryty dachówką ceramiczną sam w sobie jest ozdobą, pomimo tego, wszyscy producenci dachówek ceramicznych, którzy dbają o swoich klientów, oferują ceramiczne elementy ozdobne.

Ogrzewanie słoneczne dla rodziny     [ 14.01.2008 ]

Z uwagi na ciągle jeszcze wysokie koszty urządzeń wykorzystanie energii słonecznej do ogrzewania mieszkań i wody jest dość ograniczone. Tym niemniej oferta elektrowni solarnych staje się coraz szersza i coraz bardziej urozmaicona. Na przykład niemiecka firma HOESCH oferuje takie urządzenia dla domków jednorodzinnych.

Mocowanie ogniw solarnych w systemie FLENER-FLUX     [ 14.01.2008 ]

Opracowała go firma Wilhelma Flendera z Netphen (Deuz). Jego zaletą jest uniwersalność: nadaje się praktycznie do wszystkich typów ogniw i można go stosować na dachach o różnych kątach nachylenia i na każdym pokryciu dachowym ? bitumicznym, ceramicznym, blaszanym itd. Jest też łatwy i szybki w montażu.

Elektryczne ?solarium? w komplecie     [ 14.01.2008 ]

Jednym z największych producentów domowych elektrowni słonecznych jest firma Eternit AG, wytwarzająca je w kooprodukcji z firmą Newtec i Siemensem.

Optymalne...     [ 14.01.2008 ]

Tak można by określić wyroby firmy Dachziegelwerke Pfleiderer z Winnenden, której dachówki są cenione na niemieckim rynku i w krajach sąsiednich.

Lekkie i pewne zabezpieczenia z aluminium     [ 14.01.2008 ]

Bawarska firma Mauderer Alutechnik z Lindenbergu/Allgäu specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju elementów i konstrukcji z aluminium

Elastyczne i trwałe     [ 14.01.2008 ]

Wśród materiałów do uszczelniania konstrukcji dachowych, pokazanych na tegorocznych targach Dach + Wand w Stuttgarcie, uwagę zwracały m.in. wyroby firmy HAUSprofi ? wszystkie z certyfikatem ISO 9001.

Dajmy słońcu szansę     [ 14.01.2008 ]

Tania, ekologiczna energia pozyskiwana z przydomowej elektrowni solarnej, to marzenie wielu.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 (9)  Nasze portalePartnerzy

  Kontakt