Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Konkursy
 

 

 

Publikacje / Konkursy

 
BRAAS szkoli handlowców     [ 16.09.2015 ]

Na kolejne z cyklu szkoleń na temat produktów marki BRAAS firma zaprosiła najlepszych sprzedawców z województw wielkopolskiego oraz lubuskiego. W berlińskiej fabryce Monier BRAAS zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z produkcją znanych na rynku oryginalnych akcesoriów Braas – Wakaflex 2, Figaroll Plus oraz Easy Flash.

Inteligentne miasta oszczędzają nawet 30% energii. Trwa konkurs ECO-MIASTO     [ 19.08.2015 ]

Koncepcja Inteligentnych Miast (Smart Cities) z powodzeniem realizowana jest w krajach takich jak Francja, Niemcy czy Wielka Brytania. Według danych firmy Schneider Electric rozwiązania stosowane w Smart Cities przynoszą nawet 30% oszczędności energii. Polska, chcąc sprostać europejskim dążeniom do zmniejszenia zużycia energii i poprawy stanu środowiska, wdraża projekty zrównoważonego rozwoju w miastach. Głównym ich celem jest zwiększenie efektywności energetycznej, redukcja emisji gazów cieplarnianych oraz sprawniejsze funkcjonowanie miast. Efektywność energetyczna jest jedną z czterech kategorii w tegorocznej edycji Konkursu ECO-MIASTO, skierowanego do samorządów lokalnych.

Za miesiąc finał konkursu „Dach nie z tej ziemi!”
Do zdobycia smartfon i hit książkowy!
    [ 13.08.2015 ]

Jeszcze tylko przez miesiąc można nadsyłać fotograficzne propozycje do konkursu „Dach nie z tej ziemi” organizowanego na portalu www.superdekarz.pl. Nagrodą główną jest smartfon.

Konkurs fotograficzny: „Dach nie z tej ziemi” – zrób zdjęcie i wygraj smartfon!     [ 14.07.2015 ]

Dziwny, śmieszny, romantyczny… a może zapierający dech w piersiach? Jeśli podczas wakacyjnych wypraw napotkasz „dach nie z tej ziemi” - zrób zdjęcie i zgłoś je do konkursu ogłoszonego przez portal www.superdekarz.pl. Do wygrania smartfon i hity książkowe!

Blachy Pruszyński Budowlaną Marką Roku w kategorii „Pokrycia dachowe lekkie”     [ 13.07.2015 ]

Już po raz jedenasty ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło badanie, które pozwoliło wyłonić marki materiałów budowlanych, cieszące się największym zaufaniem fachowców. Firma Blachy Pruszyński podobnie jak w latach ubiegłych okazała się najlepsza w kategorii "Pokrycia dachowe lekkie”

„Mistrzowie Izolacji” wystartowali po raz czwarty! 1.06.2015 - 30.09.2016     [ 25.06.2015 ]

Atrakcyjne prezenty, wiele różnych korzyści i zupełnie nowa, zaskakująca nagroda główna – to wszystko czeka na wykonawców biorących udział w czwartej edycji programu Mistrzowie Izolacji, organizowanego przez markę ISOVER – producenta materiałów izolacyjnych. Program potrwa do 30.09.2016 r.

STARTUJE KONKURS ECO-MIASTO 2015     [ 17.06.2015 ]

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu ECO-MIASTO zostało oficjalnie rozpoczęte. Od 18 czerwca do 30 września br. samorządy mogą zgłaszać się do udziału w konkursie, w którym wyłonione zostaną te, które najlepiej realizują politykę zrównoważonego rozwoju. W tym roku miasta mogą zgłaszać się w czterech kategoriach: mobilność zrównoważona, efektywność energetyczna, gospodarka odpadami i gospodarka wodna. W ramach projektu ECO-MIASTO organizowane są także seminaria tematyczne.

Ministerstwo Gospodarki patronem honorowym Konkursu WIKTORIA     [ 15.06.2015 ]

Ministerstwo Gospodarki objęło patronatem 18. edycję konkursu gospodarczego WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Statuetkę WIKTORIA najlepsze polskie firmy odbiorą podczas uroczystej Gali 24. października 2015r. w Warszawie. Przedsiębiorstwa, które nie otrzymały nominacji, a chcą wziąć udział w konkursie, mogą zgłaszać się do 15. lipca 2015r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

ATLAS szkoli przyszłych budowlańców     [ 27.05.2015 ]

Szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem produktów, prowadzone przez doświadczonych doradców, to najlepszy sposób na przekazanie wiedzy i umiejętności. ATLAS nie zapomina także o przyszłych adeptach sztuki budowlanej. Łódzka firma objęła patronatem 26 szkół zawodowych w kraju, gdzie przeprowadzi kompleksowe szkolenia.

Konkurs: Postaw na energooszczędne budownictwo od Saint-Gobain i wygraj samochód Volkswagen Golf     [ 27.05.2015 ]

Co zrobić, aby nasz dom był energooszczędny, bezpieczny, ekologiczny i estetyczny – jednym słowem komfortowy? Odpowiedź jest prosta: należy postawić na właściwy projekt architektoniczny oraz innowacyjne produkty. Z pewnością takim rozwiązaniem jest dom w technologii Multi-Comfort oraz rozwiązania firmy Saint-Gobain, dedykowane budownictwu jednorodzinnemu. Teraz przy zakupie takiego projektu oraz produktów z oferty Grupy Saint-Gobain objętych promocją w loterii konsumenckiej „SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM” możemy wygrać atrakcyjne nagrody, w tym nowoczesne auto. Konkurs już ruszył i potrwa do 30 listopada 2016 roku.

poprzednia 1 2 3 4 5 (6) 7 8 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt