Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Dachy skośne
 

 

 

Publikacje / Dachy skośne

 
Termoizolacja dachów skośnych i płaskich     [ 22.08.2008 ]

Dach jest jednym z najbardziej newralgicznych punktów budynku. Jego podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie obiektu przed warunkami zewnętrznymi, a także zapewnienie komfortu przebywania w pomieszczeniach. Źle wykonany, pozbawiony odpowiedniej termoizolacji dach jest źródłem największych strat ciepła. Dlatego też, budując dom czy przystępując do termoizolacji już istniejącego, należy szczególną uwagę zwrócić na właściwe ocieplenie tej części budynku.

Super dach na wiele lat     [ 22.07.2008 ]

Spadzisty czy płaski? Nowoczesny czy tradycyjny? Pokryty dachówką czy może innym materiałem? Przed takimi dylematami staje coraz więcej osób, które decydują się na budową swojego domu lub remont od dawna nie modernizowanego dachu. Dach jest jednym z najważniejszych, ale i najtrudniejszych do zbudowania elementów domu. O jego kształcie i materiałach z których zostanie wykonany warto pomyśleć już na etapie wybierania projektu domu. Piękny i solidnie wykończony będzie najlepszą ozdobą domu, a dla jego mieszkańców na wiele lat ochroną przed deszczem i zimnem.

Elektryzująca technologia TEGOSOLAR     [ 14.07.2008 ]

Większość prądu, który kupujemy od elektrowni powstaje w wyniku spalania węgla. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak bardzo jest to szkodliwe dla środowiska. Jednak nasz dom może korzystać z odnawialnego źródła energii – z samego Słońca. Umożliwiają to… dachówki! Specjalne dachówki solarne TEGOSOLAR firmy Tegola to jednak nie tylko ekologia. Ich zastosowanie może nawet całkowicie wyeliminować domowe rachunki za elektryczność.

Ocieplanie w systemie USD F-30     [ 27.06.2008 ]

Opracowała go firma Endele Kunststoff z Obermarchtal. Można w nim OCIEPLAĆ ZARÓWNO MURY, JAK I DACHY STROME. Elementy, których rdzeń stanowi utwardzona pianka poliuretanowa, produkowane są w grubościach: 80, 105, 140 i 160 mm. Łączone na zakładkę zapewniają dobrą szczelność całej powłoce ocieplającej.

Materiały do izolacji dachów skośnych     [ 25.06.2008 ]

Żywiczny uszczelniacz dekarski - Lakma     [ 25.03.2008 ]

Firma Lakma wprowadziła na rynek nowy wyrób o nazwie Żywiczny Uszczelniacz Dekarski, który można aplikować na powierzchnie suche i wilgotne a nawet podczas deszczu.

LISTWA KOMINOWA BRAAS NA WPUST     [ 25.03.2008 ]

W lipcu br. wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, Braas wprowadził do oferty nowy, długooczekiwany element systemu obróbki komina - listwę Braas na wpust.

Nowy model w rodzinie Cisar!     [ 25.03.2008 ]

Dachówki w technologii Cisar wyróżniają się pod każdym względem i stanowią unikatową propozycję na skalę europejską. Tym bardziej cieszy nas fakt poszerzenia ich oferty dla klientów.

Taśma uszczelniająco-wentylacyjna Metalroll II     [ 25.03.2008 ]

Nowość w ofercie Braas - taśma uszczelniająco-wentylacyjna do zabezpieczania kalenic i grzbietów dachów spadzistych Metalroll II to produkt o unikatowej technologii i wyjątkowych zaletach.

Gąsior kalenicowy wentylowany DUO VENT     [ 25.03.2008 ]

Prawnie chroniony i zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP gąsior kalenicowy wentylowany DUO VENT dzięki swojej unikalnej konstrukcji, charakteryzuje się do­skonałą wentylacją połaci dachowych poprzez kalenicę dachu. System regulacji gąsiora od 12-90 stopni pozwala na montaż na każdym dachu spadzistym.

poprzednia 1 2 3 4 5 (6) 7 8 9 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt