Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Akcesoria dachowe
 

 

 

Publikacje / Akcesoria dachowe

 
Kołnierz EHV-AT Thermo     [ 09.02.2010 ]

Nowy uniwersalny kołnierz uszczelniający EHV-AT Thermo z dodatkową termoizolacją jest doskonałym systemowym rozwiązaniem gwarantującym szczelne i ?ciepłe? połączenie okna z połacią dachu. Kołnierz uszcelniający EHV-AT Thermo umożliwia docieplenie okien dachowych ponad poziomem łat.

Kolektory słoneczne - czysta energia     [ 01.09.2009 ]

Realizując proekologiczny kurs rozwoju, firma FAKRO wprowadziła do swojej oferty kolektory słoneczne. Zamieniają one promieniowanie słoneczne w czystą, darmową energię, którą można wykorzystać w gospodarstwie domowym.

Zdrowy dom z systemem wentylacji AERO     [ 31.08.2009 ]

Czyste i zdrowe powietrze w domu nie jest luksusem. Jest potrzebą i koniecznością. Ludzie i zwierzęta mieszkający w domach jedno i wielorodzinnych, a także przebywający w budynkach użyteczności publicznej są stale narażeni na zanieczyszczenia powietrza wewnątrz pomieszczeń, takie jak kurz, brzydkie zapachy, dym i wilgoć.

Wykończenie dachu z PCV     [ 31.08.2009 ]

Dach to jeden z najdroższych i najbardziej efektownych elementów domu, dlatego warto bliżej przyjrzeć się wszystkim detalom jego wykończenia. Są one nie tylko atrakcyjnym zwieńczeniem, ale też funkcjonalnym dodatkiem.

Śniegołapy dachowe, ich rodzaje, budowa i znaczenie     [ 27.05.2009 ]

Każdy dom posiadający dach spadzisty , stromy, szczególnie o połaci długości ponad 3 m i nachyleniu pod kątem 40 stopni i mniej, powinien być wyposażony w śniegołapy.

Osiedla słońca     [ 19.05.2009 ]

Technologie solarne umożliwiają pozyskiwanie darmowej i ekologicznej energii cieplnej. Obecnie po kolektory słoneczne sięgają nie tylko właściciele domów jednorodzinnych. Także spółdzielnie mieszkaniowe coraz częściej decydują się na inwestowanie w nowoczesne rozwiązania oferowane, np. przez firmę Schüco.

Zabezpieczenia dachowe - Ewakuacja przez dach     [ 11.03.2009 ]

Normy budowlane dotyczące bezpieczeństwa pożarowego budynków nie są jednakowe we wszystkich krajach. Na ogół przyjmuje się jednak zasadę dwóch bezpiecznych dróg ewakuacyjnych. Jedną, normalną w postaci klatki schodowej i drugą zapasową, przez którą dostęp do budynku musi mieć straż pożarna.

SchücoArena - stadion na miarę czasów     [ 06.03.2009 ]

Na powierzchni największego dachu stadionowego firma Schüco zdecydowała się umieścić moduły fotowoltaiczne.

Monier - Nowoczesne rozwiązanie w montażu dachówek     [ 06.03.2009 ]

Klamra boczna przesuwna Braas o symbolu 452 zwiększa odporność montowanych dachówek na działanie silnego wiatru. Gwarantuje także szybkość i łatwość montażu dachówek zakładkowych marek Braas i RuppCeramika.

Ciąg zapewniony dzięki strażakowi     [ 03.03.2009 ]

Ciąg wsteczny to częsty przypadek w układzie wentylacji naturalnej. Jeżeli problem ma związek z wietrzną pogodą, najprostszym sposobem na jego zniwelowanie jest zamontowanie nasady kominowej Twist firmy Dospel.

poprzednia 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt