Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Dla dekarzy / Z życia PSD
 

 

 

Publikacje / Dla dekarzy / Z życia PSD

 
PSD na BUDMIE 2009     [ 10.02.2009 ]

Według przeprowadzonych przez organizatorów BUDMY statystyk , w tym roku na targach w Poznaniu, na powierzchni wystawienniczej ponad 4 ha , wzięło udział około 1350 firm z 35 krajów. Targo odwiedziło niemal 65 000 zwiedzających z kraju i zagranicy.

VIII Kongres Dekarzy Polskich     [ 13.01.2009 ]

W trakcie trwania targów BUDMA 2009 w Poznaniu, już od kilku lat Polskie Stowarzyszenie Dekarzy organizuje Kongres Dekarzy Polskich. To już VIII spotkanie braci dekarskiej skupione wokół PSD.

Siatki asekuracyjne     [ 12.09.2008 ]

Co roku eksperci podają alarmujące dane na temat liczby wypadków na budowach. Źle zabezpieczone narzędzia, trudne warunki atmosferyczne, zmęczenie, nieuwaga, niestaranność i niewłaściwe użytkowanie sprzętu – to tylko niektóre z przyczyn wypadków. Szczególnie wysoka w statystykach liczba upadków z wysokości podczas wykonywania prac budowlanych, utwierdza tylko w przekonamiu o konieczności odpowiedniego zabezpieczenia pracowników i terenu budowy.

VII Ogólnopolski Rajd Samochodowy Dekarzy     [ 11.07.2008 ]

Tegoroczny Rajd Samochodowy miał swój start z Placu Zamkowego w Łęczycy. Uczestnicy imprezy mieli do pokonania dziewięćdziesięciokilometrową trasę na której czekały na nich, prócz konkurencji organizowanych przez producentów materiałów budowlanych, zabytki. Zamek w Łęczycy, Galewice czy też Pałac Radziwiłłów i ogrody w Arkadii, które można było zwiedzić, stanowiły dodatkową atrakcję Rajdu.

Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy     [ 25.06.2008 ]

III MPMD odbyły się 31 maja 2008 roku w Ośrodku Zacisze w Łowiczu.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy na targach BUDMA w Poznaniu     [ 27.03.2008 ]

Styczeń jest dla branży budowlanej najgorętszym okresem w roku, a dla większości czas ten kojarzy się głównie z jednym - BUDMA.

Polacy w ścisłej czołówce na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy Veszprem 2007     [ 27.03.2008 ]

Tegoroczni Reprezentanci Polski na Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy mogli się poczuć jak Adam Małysz (najsłynniejszy dekarz w historii świata) w 2004 roku, kiedy to przyszło mu udźwignąć ciężar trzykrotnego zwycięzcy Pucharu Świata.

Dekarze w stylu western     [ 27.03.2008 ]

Co roku Oddział Kujawsko-Pomorski PSD obchodzi Dzień Dekarza, organizując imprezę integracyjną, w której biorą udział członkowie zwyczajni i wspierający. Tym razem goście spotkali się w Miasteczku Kansas w Rudniku pod Grudziądzem, gdzie 4 sierpnia zorganizowano "Festyn Dekarski w Stylu Western".

Polskie Dachy – jakość gwarancją prestiż, uczyli wytknijmy sobie błędy.     [ 27.03.2008 ]

„Polskie Dachy – jakość gwarancją prestiżu” to konferencja która została zorganizowana po licznych rozmowach na płaszczyżnie producent – dekarz. Jest ona miejscem, w którym mogą zostać wymienione poglądy na zalecenia techniczne producentów, ich trafność czy też niedokładność.

Polscy dekarze, najlepsi     [ 27.03.2008 ]

W dniach od 15 do 17 listopada ubiegłego roku odbyły się w Krakowie XIX Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. Po raz pierwszy w historii Mistrzostw zwycięstwo odniosły dwie drużyny z jednego kraju – z Polski. Zawody odbywają się co roku w innym kraju, będącym członkiem Międzynarodowej Federacji Dekarzy IFD. Zeszłoroczną imprezę zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Dekarzy przy aktywnym wsparciu firm współpracujących z PSD.

poprzednia 1 2 3 (4) 5 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt