Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Dachy skośne
 

 

 

Publikacje / Dachy skośne

 
Odpowiednia wentylacja i uszczelnienie kalenicy     [ 20.02.2012 ]

Wielu inwestorów i wykonawców wciąż bagatelizuje sprawę uszczelniania dachu. Często oryginalne produkty zastępowane są tańszymi odpowiednikami, przeważnie niższej jakości. Jeśli dołożymy do tego kilka błędów wykonawczych, kłopot z dachem mamy gotowy.

Poradnik SUPERDEKARZA:
Wybieramy dachówkę - jak zachować styl, jakość i być w zgodzie z prawem?
    [ 17.02.2012 ]

Na skośnych połaciach dachów najbardziej wyrazistym elementem jest materiał pokryciowy. Nie sposób zaprzeczyć, że to właśnie dachówki najlepiej łączą funkcjonalność z aspektem estetyki całego budynku. Będąc kompozycyjnym zamknięciem bryły budowli, nadają jej charakter i mogą stać się prawdziwą ozdobą dachu. Podpowiadamy, jak sprawić, by dom był naszą wizytówką, a dach służył przez lata.

Szkolenia dekarskie VELUX w każdym zakątku Polski     [ 13.12.2011 ]

W drugiej połowie stycznia nadchodzącego roku firma VELUX rozpocznie intensywne szkolenia dekarzy i sprzedawców, które obejmą blisko 220 lokalizacji na terenie całej Polski. W trzymiesięcznym cyklu szkoleniowym będzie uczestniczyć ponad 2 tysiące firm dekarskich.

Zima bez śniegu i lodu ?     [ 07.12.2011 ]

Zmieniająca się aura za oknem powoduje, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się systemy, które zapobiegają zaleganiu śniegu i lodu na dachach, w rynnach, na podjazdach i schodach.

Co zrobić, aby zima była dla nas bezpieczna i mniej uciążliwa, a nasze życie codzienne przyjemniejsze? ? Wystarczy tylko teraz przygotować się na jej nadejście ? mówi Sławomir Balcer, właściciel firmy BALSA.

Ventia? ? folie dachowe mdm s.a. z nową nazwą.     [ 02.12.2011 ]

Firma mdm s.a., wiodący polski producent akcesoriów dachowych, zmienia nazwy swoich flagowych produktów ? folii dachowych.

Jak zabezpieczyć dach przed skutkami zimy     [ 15.11.2011 ]

Zima zbliża się wielkimi krokami i warto się do niej przygotować, żeby nie zaskoczyła nas jak co roku drogowców. W tym okresie kluczowa jest kontrola kominów, wentylacji oraz elewacji. Zimy w Polsce potrafią być bardzo mroźne, z obfitymi opadami śniegu i silnym wiatrem, dlatego nie mniej ważny jest również przegląd dachu...

SZKOLENIA I SEMINARIA DLA DEKARZY     [ 08.11.2011 ]

Firma BALSA zaprasza na profesjonalne szkolenia i seminaria dotyczące ochrony dachów, rynien i rur spustowych przed nadmiernym gromadzeniem śniegu i lodu.

Prawdziwie bezpieczny dach     [ 26.10.2011 ]

Można powiedzieć, że dach to synonim bezpieczeństwa. Dlatego warto sprawić, aby był taki w praktyce. Wykonanie go z najlepszych gatunkowo i bezpiecznych materiałów to podstawa bezpieczeństwa.

Okiem architekta
- Rubin 11 V(K)
    [ 23.10.2011 ]

Wyjątkowo małe najniższe zalecane pochylenie połaci dachowej - wynoszące zaledwie 16° oraz bardzo duża szerokość przesuwu sięgającą 4 cm ? oto wyróżniki dachówki Rubin 11 V(K). Dachówka doskonale sprawdzi się zarówno w budynkach utrzymanych w konwencji modernistycznej, jak i w stylowym tradycyjnym budownictwie.

System Galeco LUXOCYNK
? sprawdzone rozwiązanie w ekonomicznej odsłonie
    [ 10.08.2011 ]

Galeco ? polska firma, bedąca liderem rynku systemów rynnowych - wprowadziła zupełnie nowy system rynnowy Galeco LUXOCYNK. Nowatorskie rynny powstały w oparciu o sprawdzone rozwiązania systemu Galeco STAL, ponadto zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą ochronną. Nowe rynny firmy Galeco są zatem nie tylko odporne i wytrzymałe, ale zapewniają także stylową estetykę na długie lata.

poprzednia 1 2 3 (4) 5 6 7 8 9 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt