Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Pokrycia dachowe / Blaszane
 

 

 

Publikacje / Pokrycia dachowe / Blaszane

 
Blachotrapez: Innowacyjny System Bezpiecznego Tłoczenia – SPS     [ 27.07.2015 ]

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma Blachotrapez wprowadziła do produkcji unikalną technologię SPS – Safe Profiling System, czyli System Bezpiecznego Tłoczenia. Proces technologiczny SPS pozwala na przetłaczanie materiału stalowego w optymalnych warunkach klimatycznych – niezależnych od temperatury otoczenia. System SPS został zastrzeżony i zgłoszony do urzędu patentowego, jako innowacyjny i nowatorski na rynku.

GERMANIA Simetric zdobywa dachy! Nowość w ofercie Blachotrapez     [ 24.07.2015 ]

Modułowa, ekonomiczna i nowoczesna – to główne wyróżniki nowej blachodachówki z oferty firmy Blachotrapez. Germania Simetric jest udoskonaloną wersją znanej już klientom blachodachówki Germania. Cechuje ją modułowość, która sprawia, że idealnie dopasowuje się do wymiarów każdego dachu, a ilość odpadów zostaje ograniczona do minimum. Dodatkowo jest niezwykle prosta w montażu i posiada wyjątkowy kształt oraz wzornictwo - trzy tłoczenia, dzięki czemu otrzymujemy dach nie tylko trwały i solidny, ale również piękny wizualnie. Producenci jako jedyni w Polsce korzystają z najlepszych surowców, dostarczanych przez rynkowego lidera – hutę ThyssenKrupp Steel Europe.

Kształt i kolor. Jak dobrać dach stalowy do naszego domu?     [ 22.07.2015 ]

Inwestorzy wybierając projekt domu najczęściej sugerują się rozwiązaniami zaproponowanymi przez architekta, w tym i w kwestii wyboru pokrycia dachowego. Jednak pomimo że korzystamy z gotowego projektu, możemy przecież stworzyć własną wizję domu – inną niż sąsiad, który wybrał ten sam projekt co my. Jak się zatem do tego zabrać?

ArcelorMittal wyróżniony etykietą ECCA Premium®     [ 06.07.2015 ]

ArcelorMittal został wyróżniony etykietą jakości i zrównoważonego rozwoju ECCA Premium® za produkty ze stali powlekanej do zastosowań zewnętrznych. Certyfikaty uzyskały produkowane na liniach w polskim oddziale ArcelorMittal w Świętochłowicach wyroby: Granite®Deep Mat, Storm, HDS, PVDF 25 um, Granite®Cloudy, Wood, Standard, HD, HDX oraz Quartz.

OMEGA – nowe oblicze kalenic     [ 17.06.2015 ]

Kalenica Omega to innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez firmę Blachy Pruszyński. Ta nowa wersja kalenicy baryłkowej cechuje się oryginalnym, niepowtarzalnym kształtem, który doskonale komponuje się z każdym pokryciem ze stali, stanowiąc jego niebanalne wykończenie.

Dach z blachy - nowoczesny i piękny     [ 14.06.2015 ]

Blacha należy do materiałów pokryciowych, które są chętnie stosowane przez inwestorów. Powodem jest m.in. lekkość pokrycia, możliwość układania go na dachach remontowanych bez potrzeby wymiany więźby, wygoda montażu. Czynnikiem decydującym o jego popularności jest też korzystny stosunek ceny do jakości.

Blachodachówka TUR nagrodzona Medalem Europejskim     [ 11.06.2015 ]

Blachodachówka panelowa TUR firmy Blachy Pruszyński otrzymała Medal Europejski w XXVI edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Klasyczne a może designerskie? Przegląd wzorów blachodachówek     [ 09.06.2015 ]

Mnogość wzorów i kolorów blachodachówek jest ogromna. Dzięki temu każdy może wybrać z bogatej oferty te, które będą najbardziej odpowiednie do budowanego lub remontowanego budynku. Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Blachodachówka panelowa czy tradycyjna - cięta na wymiar?     [ 14.05.2015 ]

Tradycyjnie pokrycia z blachodachówki produkowane były w długich arkuszach, ciętych na wymiar. Pojawienie się w ofertach polskich producentów pokryć dachowych w panelach sprawiło, że ze strony inwestorów coraz częściej pada pytanie: Co wybrać? Blachodachówkę panelową, czy tradycyjną - ciętą na wymiar? Jakie rozwiązanie na jaki dach wybrać podpowiada Rafał Kuczyński, Dyrektor Handlowy Blachy Pruszyński.

Dachy wielopłaszczyznowe. Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?     [ 06.05.2015 ]

Stanowią idealne dopełnienie projektu domu. Ze względu na swoje walory estetyczne cieszą się sporą popularnością. Dachy wielopłaszczyznowe to dobre rozwiązania dla tych, którzy lubią łączyć funkcjonalność oraz ładny wygląd.

poprzednia 1 2 (3) 4 5 6 7 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt