Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Akcesoria dachowe
 

 

 

Publikacje / Akcesoria dachowe

 
Wakaflex 2 - ulepszona taśma do obróbki kominów i ścian     [ 25.02.2014 ]

Miejsce, w którym komin przechodzi przez połać dachu jest szczególnie narażone na przeciekanie. Marka BRAAS, producent kompletnych systemów dachowych, proponuje skuteczne rozwiązanie Wakaflex 2 - unowocześnioną taśmę do obróbki kominów i ścian, zapewniającą szczelność przez długi czas. Jak długi? Dzięki taśmie Wakaflex 2 mamy spokój na aż 20 lat.

Czy solary pracują zimą?     [ 13.01.2014 ]

Inwestorów, którzy przed sezonem zimowym zdecydowali się zainwestować w instalację solarną z pewnością ucieszy fakt, że solary sprawdzają się równie dobrze zimą jak latem – o ile tylko dociera do kolektorów promieniowanie słoneczne.

Większy rozmiar, większe możliwości
- rynny Galeco w rozmiarze 150/100
    [ 19.03.2012 ]

W marcu Galeco wprowadziło do swoich sztandarowych systemów Galeco STAL i Galeco Luxocynk rynny w nowym rozmiarze 150/100. Rozwiązanie to zapewnia skuteczne odprowadzenie wody z dużych jednolitych płaszczyzn dachowych na obiektach przemysłowych, jak również dużych budynkach mieszkalnych.

Odpowiednia wentylacja i uszczelnienie kalenicy     [ 20.02.2012 ]

Wielu inwestorów i wykonawców wciąż bagatelizuje sprawę uszczelniania dachu. Często oryginalne produkty zastępowane są tańszymi odpowiednikami, przeważnie niższej jakości. Jeśli dołożymy do tego kilka błędów wykonawczych, kłopot z dachem mamy gotowy.

Solary pomogą oszczędzać energię     [ 13.12.2011 ]

Rosnące ceny energii elektrycznej, gazu i węgla generują coraz wyższe rachunki za ogrzewanie domów, co jest szczególnie odczuwalne w trwającym właśnie okresie zimowym. Dlatego warto pomyśleć o alternatywnym źródle energii w postaci solarów. Pozwolą one zyskać niezależność od zewnętrznych dostawców standardowych źródeł energii oraz zmniejszyć koszty ogrzewania domu w dłuższej perspektywie.

Zima bez śniegu i lodu ?     [ 07.12.2011 ]

Zmieniająca się aura za oknem powoduje, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się systemy, które zapobiegają zaleganiu śniegu i lodu na dachach, w rynnach, na podjazdach i schodach.

Co zrobić, aby zima była dla nas bezpieczna i mniej uciążliwa, a nasze życie codzienne przyjemniejsze? ? Wystarczy tylko teraz przygotować się na jej nadejście ? mówi Sławomir Balcer, właściciel firmy BALSA.

Ventia? ? folie dachowe mdm s.a. z nową nazwą.     [ 02.12.2011 ]

Firma mdm s.a., wiodący polski producent akcesoriów dachowych, zmienia nazwy swoich flagowych produktów ? folii dachowych.

Jak zabezpieczyć dach przed skutkami zimy     [ 15.11.2011 ]

Zima zbliża się wielkimi krokami i warto się do niej przygotować, żeby nie zaskoczyła nas jak co roku drogowców. W tym okresie kluczowa jest kontrola kominów, wentylacji oraz elewacji. Zimy w Polsce potrafią być bardzo mroźne, z obfitymi opadami śniegu i silnym wiatrem, dlatego nie mniej ważny jest również przegląd dachu...

SZKOLENIA I SEMINARIA DLA DEKARZY     [ 08.11.2011 ]

Firma BALSA zaprasza na profesjonalne szkolenia i seminaria dotyczące ochrony dachów, rynien i rur spustowych przed nadmiernym gromadzeniem śniegu i lodu.

System Galeco LUXOCYNK
? sprawdzone rozwiązanie w ekonomicznej odsłonie
    [ 10.08.2011 ]

Galeco ? polska firma, bedąca liderem rynku systemów rynnowych - wprowadziła zupełnie nowy system rynnowy Galeco LUXOCYNK. Nowatorskie rynny powstały w oparciu o sprawdzone rozwiązania systemu Galeco STAL, ponadto zostały wyprodukowane z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą ochronną. Nowe rynny firmy Galeco są zatem nie tylko odporne i wytrzymałe, ale zapewniają także stylową estetykę na długie lata.

poprzednia 1 2 (3) 4 5 6 7 8 9 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt