Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Pokrycia dachowe / Cementowe
 

 

 

Publikacje / Pokrycia dachowe / Cementowe

 
Dachobranie 2015 – jesienna promocja dachówek     [ 16.09.2015 ]

Na złotą polską jesień BRAAS przygotował atrakcyjne ceny dachówek – promocja „Dachobranie 2015” potrwa do końca października. Warto skorzystać z obniżek cenowych, szczególnie, że podobnie jak w latach ubiegłych, nadchodząca jesień powinna być łaskawa dla branży budowlanej.

Jak uniknąć skutków upału na poddaszu? Dachówki odbijające promienie słoneczne     [ 05.08.2015 ]

Lato zawitało do Polski na dobre. Bezchmurne niebo i wysokie temperatury z pewnością cieszą urlopowiczów. Jak pokazują badania CBOS, w 2014 roku 53 proc. dorosłych Polaków wypoczywała poza miejscem zamieszkania przynajmniej raz przez co najmniej dwa dni. Tym, którzy zostali w domach, skwar może jednak doskwierać. Jak uczynić użytkowe poddasze bardziej użytkowym?

Dachówka najpopularniejsza w badaniu preferencji inwestorów     [ 07.07.2015 ]

Dachówka czy blachodachówka? Cegła ceramiczna czy gazobeton? Dom z piwnicą czy bez? Jak kształtują się gusta Polaków w tym zakresie? Portal oferteo.pl po raz kolejny zbadał preferencje Polaków odnośnie prowadzonych inwestycji budowlanych.

Modny kolor dachówek. Od lipca promocja BRAAS     [ 30.06.2015 ]

Od 1 lipca Monier BRAAS wprowadza promocję na wszystkie modele dachówek w kolorze czarnym. Jest to odpowiedź na panujące na rynku trendy i wciąż rosnące zainteresowanie dachami w ciemnych kolorach. Promocja potrwa do 31 sierpnia.

Płaska dachówka Teviva w technologii CISAR     [ 24.06.2015 ]

Od 1 lipca BRAAS wprowadza pierwszą płaską dachówkę w technologii CISAR – Tevivę. Decyzja ta wpisuje się w ogólny trend na rynku pokryć. Prosty kształt dachówki oraz ciemne kolory doskonale pasują do współczesnej architektury.

Nowość BRAAS: Celtycka w technologii CISAR     [ 31.05.2015 ]

Celtycka - najpopularniejszy model w ofercie dachówek BRAAS - od 1 czerwca powiększa rodzinę produktów, w których stosowana jest innowacyjna technologia CISAR.

Cisar – technologia dla SUPERDACHU     [ 28.05.2015 ]

Wytrzymała, gładka i wyjątkowo estetyczna – taka jest dachówka betonowa wytworzona w technologii Cisar. Technologii, która otworzyła w Europie zupełnie nowy rozdział w dziedzinie pokryć dachowych. Oferuje ją wyłącznie marka Braas.

10 lat technologii CISAR w Polsce     [ 11.05.2015 ]

W 2004 roku z linii produkcyjnej zakładu w Płońsku zeszła pierwsza betonowa dachówka CISAR. Od tamtej pory trójwarstwowa technologia stała się synonimem wytrzymałości, jakości i estetyki.

Romańska – najpopularniejsza w Polsce dachówka betonowa     [ 03.05.2015 ]

Minimalistyczna estetyka, proekologiczność oraz atrakcyjna cena produktów z betonu – to połączenie cenione przez wielu inwestorów. Beton to jeden z najstarszych materiałów budowlanych. Chętnie sięgali po niego Rzymianie, których niezwykle trwałą architekturę można podziwiać po dzień dzisiejszy. Beton cieszy się równie dużym zainteresowaniem również wśród współczesnych architektów.

Dachówka betonowa – jakość i ekologia w jednym     [ 08.03.2015 ]

Nowoczesna i trwała, duży wybór kształtów oraz kolorów – taka jest współczesna dachówka betonowa. Wraz z rozwojem technologii zyskuje zarówno pod względem estetycznym, jak i technologicznym.

poprzednia 1 (2) 3 4 5 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt