Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Dla dekarzy / Szkolenia
 

 

 

Publikacje / Dla dekarzy / Szkolenia

 
Kurs projektowania Instalacji Fotowoltaicznej     [ 28.01.2014 ]

Polskie Centrum Solarne zaprasza na IV edycję kursu specjalistycznego z projektowania instalacji fotowoltaicznej. Termin kursu: 5-7.02.2014 r.

Rusza III edycja ?Akademii Yawal?     [ 04.02.2013 ]

Dbałość o zwiększanie wiedzy odbiorców na temat oferowanych rozwiązań, jest istotnym elementem funkcjonowania profesjonalnego przedsiębiorstwa. W ramach tegorocznej edycji ?Akademii Yawal?, organizowanej przez firmę Yawal S.A., rusza kolejny cykl szkoleń skierowanych do firm, pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów.

Wystartowała II edycja konkursu ?Dekarz na 5?- Pokaż się z najlepszej strony!     [ 26.06.2012 ]

Firma Galeco, polski producent systemów rynnowych, w 2011 roku zorganizowała konkurs ?Dekarz na 5?. Popularność plebiscytu sprawiła, że z początkiem czerwca 2012 roku wystartowała jego II edycja. Podobnie jak w zeszłym roku, celem konkursu jest prezentacja systemów orynnowania Galeco zamontowanych na budynkach. Jury wybierze najlepsze realizacje i uhonoruje zwycięzców upominkami. Nagrodą główną jest wizyta dwóch osób w Krakowie, połączona ze zwiedzaniem miasta, wizytą szkoleniową w siedzibie Galeco oraz uroczystą kolacją z udziałem Prezesa Zarządu, a także winda dekarska GEDA Lift Standard 12,5 m z platformą do transportu materiałów na dach.

Akademia Dachy i Fasady ? Myślimy ekologicznie
25 kwietnia (środa) w Poznaniu
    [ 16.04.2012 ]

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Akademią Dachy i Fasady ? Myślimy ekologicznie już 25 kwietnia 2012 do Poznania. To doskonała okazja do dyskusji o projektowaniu oraz wykonaniu dachów i fasad. Po raz kolejny kwartalnik ?WARSYWY ? Dachy i Ściany? oraz portale www.abc-dachy.pl, www.abc-sciany.pl oraz www.abc-izolacje.pl objęły patronat nad Akademią.

Braas szkoli dekarzy     [ 21.03.2012 ]

Różnorodność form dachów sprawia, że ich układanie to prawdziwa sztuka, w której trzeba ciągle się rozwijać i doskonalić. Zdając sobie sprawę, jak istotnym ogniwem w łańcuchu kształtowania architektury krajobrazu polskich miast i wsi są dekarze, Braas cyklicznie organizuje dla nich profesjonalne szkolenia. Kolejne już w kwietniu.

Mistrzowski wybór
? KONKURS!
    [ 12.03.2012 ]

Firma Röben organizuje na Facebooku konkurs ?Mistrzowski wybór?. Co tydzień do wygrania piłki siatkowe z autografem Mariusza Wlazłego oraz upominki firmowe.

Szkolenia dekarskie VELUX w każdym zakątku Polski     [ 13.12.2011 ]

W drugiej połowie stycznia nadchodzącego roku firma VELUX rozpocznie intensywne szkolenia dekarzy i sprzedawców, które obejmą blisko 220 lokalizacji na terenie całej Polski. W trzymiesięcznym cyklu szkoleniowym będzie uczestniczyć ponad 2 tysiące firm dekarskich.

SZKOLENIA I SEMINARIA DLA DEKARZY     [ 08.11.2011 ]

Firma BALSA zaprasza na profesjonalne szkolenia i seminaria dotyczące ochrony dachów, rynien i rur spustowych przed nadmiernym gromadzeniem śniegu i lodu.

Akademia Dachy i Fasady ? myślimy ekologicznie     [ 10.04.2011 ]

14 kwietnia 2011 w Gdańsku wydawnictwo INFO-INWEST otwiera kolejny sezon z Akademią dachy i fasady. W tegorocznej edycji wraz z partnerami Stowarzyszeniem DAFA, Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego, oddziałem SARP ? u Wybrzeże w Gdańsku, warszawskim oddziałem SARP ? u, a także miesięcznikiem Dachy i Dachy płaskie oraz portalem Budoskop.pl zapraszamy na szczególne spotkania przeznaczone dla architektów, projektantów i inwestorów. Akademia dachy i fasady to warsztat profesjonalisty połączony z wykładami merytorycznymi poprowadzone przez ekspertów w dziedzinie projektowania oraz wykonania dachów i fasad.

Akademia Plannja szkoli fachowców w technologii rąbka stojącego     [ 08.06.2010 ]

Plannja od lat prowadzi szkolenia dekarskie, obejmujące zagadnienia z zakresu nowych technologii materiałów oraz technik montażu pokryć dachowych. Dzięki nim fachowcy z branży mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doskonalenia umiejętności.

poprzednia 1 (2) 3 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt