Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Pokrycia dachowe / Papy
 

 

 

Publikacje / Pokrycia dachowe / Papy

 
Trwały taras. Wytyczne do naprawy i projektowania tarasów     [ 09.02.2012 ]

Taras to rodzaj płaskiego dachu nad pomieszczeniami mieszkalnymi lub garażem. Od dachu różni się przeznaczeniem. Taras może być użytkowany przez mieszkańców na przykład do odpoczynku lub spotkań z innymi osobami. Z tego powodu wszystkie elementy tarasu powinny być estetyczne, trwałe i bezpieczne i aby to osiągnąć koniecznie trzeba dostosować się do wymogów nowoczesnych rozwiązań systemowych

Innowacyjne PAPY zgrzewalne     [ 29.01.2010 ]

Papy o właściwościach hamujących rozprzestrzenianie się ognia. Patent Europejski EP 0634515

Jak nie złapać raka płuc w domu?     [ 18.05.2009 ]

Twój dom może wpędzić cię w chorobę? To bynajmniej nie żart, a stwierdzony naukowo fakt. Źle zabezpieczony budynek jest odpowiedzialny za zachorowalność jego mieszkańców na raka płuc. Skoro mowa o zabezpieczeniach, sporo się ostatnio mówi o konieczności stosowania specjalistycznych izolacji fundamentowych, które nie tylko stanowią skuteczną zaporę hydroizolacyjną, ale i barierę antyradonową.

Swisspor BIKUTOP pokładowa 200 ? skuteczna ochrona antyradonowa     [ 30.04.2009 ]

Nowością Firmy SWISSPOR Polska w 2009 roku jest papa BIKUTOP podkładowa 200, która może być stosowana nie tylko do hydroizolacji, ale także jako bariera antyradonowa.

Swisspor BIKUTOP ? nowa marka papy termozgrzewalnej     [ 09.04.2009 ]

Z końcem marca 2009 roku firma SWISSPOR Polska Sp. z o.o. wprowadziła do swojego asortymentu produkcyjnego nową markę pap zgrzewalnych - swisspor BIKUTOP.

MODERNIZACJA i RENOWACJA DACHÓW PŁASKICH     [ 18.03.2009 ]

wg systemowych rozwiązań termo- i hydroizolacyjnych Izolmatu Gdańsk

Tradycyjne papy bitumiczne czy modyfikowane polimerami - które wybrać do krycia dachów płaskich? Wady i zalety     [ 17.03.2009 ]

Papy asfaltowe były i są niezaprzeczalnie najlepszym materiałem stosowanym jako izolacja wodochronna dachów płaskich. Głównie ze względu na prosty sposób montażu i konserwacji, a także na potwierdzony w praktyce, długoletni okres użytkowania (przy prawidłowym montażu, sięgający nieraz dziesięcioleci).

Papy bitumiczne - przegląd     [ 05.01.2009 ]

Papy bitumiczne - przegląd, czyli e-prezentacja rynkowej oferty bitumicznych pap dachowych na rynku polskim.

Rola czynników fizyczno-chemicznych w rozwoju hydroizolacji papowych     [ 15.10.2008 ]

Istotnym przełomem w kształtowaniu jakości pap asfaltowych było, jak wiadomo, uszlachetnienie poprzez modyfikację polimerami masy powłokowej i zastąpienie słabej mechanicznie osnowy tekturowej włóknem lub tkaniną organiczną bądź nieorganiczną (poliestrową, szklaną). W zależności od warunków eksploatacyjnych, w których pracuje hydroizolacja, zaszła potrzeba selektywnej zmiany technologii i dostosowania jej do konkretnych warunków technicznych.

Gwarancja lidera branży czyli bezpieczeństwo na najwyższym poziomie www.gwarancje.icopal.pl     [ 11.09.2008 ]

Kupując wszelkie dobra konsumpcyjne, począwszy od butów, a skończywszy na samochodzie, otrzymujemy od producenta oświadczenie, że nabyty właśnie produkt będzie funkcjonował przez deklarowany okres czasu prawidłowo, zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Zwyczajowo takie oświadczenie określa się jako gwarancję. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że producent lub sprzedawca wcale nie musi udzielać gwarancji – wtedy produkt będzie objęty jedynie rękojmią handlową.

  (1) 2 3 następnaNasze portale
Partnerzy

  Kontakt