Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna
 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

19. Ogólnopolski Dzień Dekarza

Setki dekarzy z rodzinami, kilkunastu znanych producentów materiałów dekarskich, atmosfera sprzyjająca integracji i nawiązywaniu nowych znajomości, niebanalne atrakcje dla odwiedzających – to wszystko niezmiennie od 19 lat przyciąga zainteresowanych na Ogólnopolski Dzień Dekarza. Odbywa się on co roku w innym mieście i cieszy się ogromną popularnością. To największe i najważniejsze dla dekarzy wydarzenie przypada w dzień Świętego Jakuba, który jest patronem wszystkich rzemieślników. Celem spotkania wszystkich wykonujących ten zawód jest integracja, wymiana doświadczeń, wzajemne wsparcie i wspólna zabawa. Zawiązane w tym czasie przyjaźnie trwają wiele lat.

 -  19. Ogólnopolski Dzień Dekarza

Tegoroczna impreza odbędzie się 21 lipca 2018 r. w Szczecinie i jest przygotowywana we współpracy z Oddziałem Zachodniopomorskim. Wydarzenie składa się z dwóch części: piknikowej oraz galowej.

Piknik odbędzie się na plaży na wyspie Grodzkiej, która oferuje jeden z najpiękniejszych widoków w mieście. Na gości będą czekały liczne atrakcje – grillowanie, konkursy z nagrodami, Wojny Oddziałowe PSD i Dekarski Turniej Piłki Siatkowej. Animatorzy przygotowali dla najmłodszych zajęcia plastyczna, mini- golf, zorbing w basenie i trampoliny. Dla dorosłych piknik jest doskonałą okazją do zapoznania się z nowoczesnymi produktami i rozwiązaniami, prezentowanymi przez partnerów spotkania. Na ich stoiskach można nie tylko przetestować każdy z produktów, ale także wypytać doradców o detale techniczne poszczególnych rozwiązań i ich zastosowanie.

Wieczorem zaplanowana jest uroczysta Gala PSD, podczas której zostaną wręczone wyróżnienia dla osób i podziękowania dla firm szczególnie zaangażowanych w funkcjonowanie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i całej branży. Tradycyjnie w  kuluarach omówione zostaną najważniejsze wyzwania, jakie stoją przed branżą dekarską, a także dalsze kierunki jej rozwoju.

Na zakończenie obchodów 19.Ogólnopolskiego Dnia Dekarza zaplanowano zwiedzanie miasta Szczecin z przewodnikiem i rejs po rzece statkiem Odra Queen.

19. Ogólnopolski Dzień Dekarza został objęty Patronatem honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.

 
 
do góryNasze portalePartnerzy

  Kontakt