Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna
 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Blachodachówki panelowe w ofercie Braas

Blachodachówki panelowe to nowość w ofercie firmy Monier Braas, doskonale znanej z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych

 - Blachodachówki panelowe w ofercie Braas
Blachodachówka Decra Elegance. Fot. Monier Braas


 - Blachodachówki panelowe w ofercie Braas
Blachodachówka Decra Fot. Minier Braas
Rozbudowa portfolio produktowego Braas to wyjście naprzeciw potrzebom szerokiej grupy klientów, którzy poszukują różnorodnych rozwiązań w zakresie pokryć dachowych. Modele blachodachówek panelowych to sprawdzone i popularne kształty Decra® i Quadro, dobrze znane z asortymentu firmy Icopal, która razem z Monier Braas należy do międzynarodowego koncernu BMI Group.

Blachodachówki Braas wyróżnia trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz nowoczesna forma. Grupa blachodachówek Decra® składa się z dwóch odmiennych linii stylistycznych:
  • blachodachówki z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych, dostępne w kilku kolorach, w kształcie Decra® Classic (przypominająca klasyczną dachówkę) oraz Decra® Stratos (wzorowana na drewnianym goncie),
  • blachodachówki lakierowane proszkowo – Decra® Elegance, oferowane w sześciu kolorach, z wykończeniem lakierowanym na wysoki połysk lub satynowym.


 - Blachodachówki panelowe w ofercie Braas
Blachodachówka Quadro. Fot. Monier Braas
Model Quadro wyróżnia się na rynku, ponieważ jest to pierwsza w Polsce blachodachówka o płaskim profilu. Dzięki temu doskonale podkreśla charakter nowoczesnej architektury. Dachówka Quadro jest lakierowana proszkowo (po wytłoczeniu) i oferowana w czterech wariantach kolorystycznych.

Blachodachówki Braas sprawdzą się na pokrycie dachowe zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, nowo budowanych oraz modernizowanych.

Razem z blachodachówkami panelowymi w ofercie pojawił się również szeroki wybór akcesoriów i materiałów montażowych dostosowanych specjalnie do tego typu pokrycia. Gąsiory, wiatrownice, pasy nadrynnowe, wsporniki do ław kominiarskich, wsporniki do płotków przeciwśniegowych, taśmy wentylacyjne, wkręty i gwoździe dedykowane są specjalnie blachodachówkom panelowym, umożliwiając efektywny, pewny montaż i staranne wykończenie. Dla poprawnego rozwiązania wentylacji i zabezpieczenia strefy kalenicy zaleca się stosowanie taśm kalenicowych Figaroll Plus oraz Figaroll 2. Do uszczelnienia kominów czy lukarn doskonale sprawdzą się taśmy uszczelniające Wakaflex. Jako warstwę wstępnego krycia zaleca się natomiast stosowanie wybranych modeli membran Divoroll, które są objęte gwarancją funkcjonalności: Divoroll Kompakt 2S/ Divoroll Universal + 2S, Divoroll Top RU/Divoroll Maximum+ 2S.

Blachodachówki Decra® i Quadro objęte są 30-letnią Gwarancją Jakości Monier Braas.

 - Blachodachówki panelowe w ofercie Braas
Blachodachówka Decra Classic. Fot. Monier Braas

 - Blachodachówki panelowe w ofercie Braas
Blachodachówka Decra Elegance. Fot. Monier Braas

 - Blachodachówki panelowe w ofercie Braas
Blachodachówka Decra Stratos. Fot. Monier Braas

 - Blachodachówki panelowe w ofercie Braas
Blachodachówka Quadro. Fot. Monier Braas


Aktualny cennik zawierający informacje dotyczące cen oraz dostępności blachodachówek panelowych Decra® oraz Quadro dostępny jest na stronie internetowej http://www.monier.pl/produkty/cennik.html

Więcej informacji: http://www.monier.pl/produkty/blachodachowki-panelowe.html

 - Blachodachówki panelowe w ofercie Braas
Blachodachówka Quadro Fot. Monier Braas


Monier Braas to firma specjalizująca się w dachach spadzistych. Dopracowane technologie, szeroki wybór modeli i powłok oraz gwarancja kompletnego systemu dachowego to zasługa wieloletniego dorobku i dopracowanych rozwiązań. Piękno i bezpieczeństwo, których nie sposób przecenić.

W ofercie marki Braas znajdują się dachówki ceramiczne, betonowe oraz blachodachówki, dopasowane do konkretnych modeli dachówki kształtowe, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu- od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, system komunikacji, izolację termiczną po nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne.

BMI Group należy do rodziny Standard Industries, która obejmuje wiodące marki specjalizujące się w pokryciach dachowych. Firma powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, czyli jednych z największych i najbardziej prestiżowych marek w branży. Dorobek i doświadczenie obydwu pozwolił stworzyć niezwykle bogatą ofertę usług oraz produktów służących do montażu i impregnacji pokryć dachowych.

 
 
do góryNasze portalePartnerzy

  Kontakt