Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna
 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

„Orzeł wśród blach” – nowe oblicze firmy Regamet

Regamet, wiodący producent pokryć dachowych w południowo-wschodniej części Polski, odświeżył swoją identyfikację wizualną. Wraz ze zmianą logotypu, firma planuje dalszy rozwój swojej oferty oraz sieci dystrybucji.

 - „Orzeł wśród blach” – nowe oblicze firmy Regamet
Nowy logotyp marki Regamet. Fot. Regamet
Firma Regamet powstała blisko 30 lat temu. Od tego czasu intensywnie się rozwija, stale poszerzając swój asortyment i zdobywając nowe rynki. Obecnie, przedsiębiorstwo jest jednym z głównych producentów blachodachówek oraz blach trapezowych na Podkarpaciu. Poprzez stały rozwój produktowego portfolio i wdrażanie nowych technologii produkcyjnych Regamet dąży do zwiększania swojej rozpoznawalności zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Nowy sygnet i claim to wizualny przejaw kolejnych zmian w strategii działania firmy.

Regamet rozwija skrzydła biznesowe

Odświeżony logotyp Regamet zyskał nowocześniejszą i bardziej ekspresyjną odsłonę. Jego istotnym elementem jest sygnet symbolizujący orła, który ma odzwierciedlać bliskie dla firmy wartości, takie jak polskość, bezpieczeństwo oraz odwaga i dynamika w działaniu. Zmianie uległa także kolorystyka znaku firmowego. Teraz jest to wyrazista czerwień, przywołująca na myśl aktywność i energię oraz czerń, która symbolizuje profesjonalizm. Hasło „Orzeł wśród blach” podkreśla fakt, iż Regamet jest wiodącym producentem pokryć dachowych na rynku polskim.

- Zmiana logotypu to wizualny przejaw dynamicznego rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Chcemy poszerzać ofertę o innowacyjne produkty i rozbudowywać sieć dystrybucji również poza naszym rodzimym regionem. Przywiązujemy dużą wagę do kwestii jakości pokryć dachowych i jako ekspert w tym zakresie będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w ramach szeroko zakrojonych działań promocyjnych edukacyjnych. Jesteśmy przekonani, że orzeł, który zagościł w naszym logotypie, pozwoli nam jeszcze szerzej rozwinąć skrzydła biznesowe – mówi Witold Truty, Dyrektor Marketingu w firmie Regamet.

Regamet już od 1991 roku oferuje produkty przeznaczone do pokryć dachowych, które wyróżniają się solidnością wykonania i trwałością, co potwierdza 35-letnia gwarancja producenta. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości stali i innowacyjnych powłok, wyroby firmy z Podkarpacia, cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów. Regamet posiada prężnie działającą sieć oddziałów i dystrybutorów, która obejmuje województwo podkarpackie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie oraz świętokrzyskie. Osoby zaopatrujące się w punktach sprzedaży firmy mogą liczyć na sprawną, kompleksową i profesjonalną obsługę.

 - „Orzeł wśród blach” – nowe oblicze firmy Regamet
Więcej informacji na stronie: http://www.regamet.com.pl

Informacje o firmie:

Regamet to wiodący w południowo-wschodniej części Polski,  producent pokryć dachowych z prawie 30-letnią historią. Siedziba firmy znajduje się w Mielcu, w województwie podkarpackim. Od początku istnienia, Regamet stawiał na najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów, a także kompleksową i profesjonalną obsługę klienta. Przełożyło się to na stworzenie sprawnie funkcjonującej sieci oddziałów i dystrybutorów, która obejmuje województwo podkarpackie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie oraz świętokrzyskie. Obecnie, przedsiębiorstwo z Podkarpacia, jest jednym z głównym producentów blachodachówek, blach trapezowych i nowoczesnych pokryć dachowych na terenie Polski, ale w swoim asortymencie posiada też dachówki ceramiczne i betonowe uznanych producentów, a także akcesoria przeznaczone do pokrywania dachów. Oferta Regamet kierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych. O najwyższej jakości pokryć dachowych firmy świadczą prestiżowe nagrody i wyróżnienia, takie jak między innymi: „Gazele Biznesu”, „Diamenty Forbesa”, „Lider Budowlany Podkarpacia” czy „Firma Godna Zaufania”.

 
 
do góryNasze portalePartnerzy

  Kontakt