Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna
 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Selena pomaga kształcić młodych dekarzy

Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – pomaga kształcić młodych polskich dekarzy. Po raz kolejny firma została sponsorem VIII Mistrzostw Młodych Dekarzy, które zostały zorganizowane w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 w Poznaniu.

Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy to doskonała okazja dla poczatkujących w zawodzie wykonawców do zdobycia nowej wiedzy i większego doświadczenia tak potrzebnego w ich codziennej pracy. W trakcie zawodów młodzi specjaliści mają okazję przetestować najnowsze rozwiązania przeznaczone dla zrównoważonego budownictwa. W tym roku zespoły, które wzięły udział w Mistrzostwach miały możliwość wypróbowania między innymi produktów marki Tytan Professional takich jak innowacyjny pianoklej dekarski KDT12, specjalistyczny uszczelniacz dekarski przeznaczony do pracy w ekstremalnych warunkach pogodowych czy flagowa piana poliuretanowa Seleny TYTAN Professional 65.

 - Selena pomaga kształcić młodych dekarzy
- Od lat dokładamy starań, aby przyczynić się do rozwoju branży chemii budowlanej zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych, dostarczając najwyższej jakości produkty. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w dziedzinie budownictwa istotne są również umiejętności i doświadczenie wykonawców, dlatego wspieranie tego typu wydarzeń jest częścią polityki Grupy Selena. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy to doskonała okazja dla młodych osób, zdobywających doświadczenie w tej branży, do wypróbowania wysokiej klasy artykułów, które wpływają nie tylko na jakość samego wykonania, ale również na jakość ich pracy. W tym roku po raz pierwszy mogli oni przetestować jeden z naszych pianoklejów KDT12, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem i zainteresowaniem środowiska dekarskiego – powiedział Jarosław Michniuk, prezes zarządu Selena FM SA, jednostki nadrzędnej w Grupie Selena.

W tym roku odbyła się już VII edycja Mistrzostw Młodych Dekarzy, jednego z najistotniejszych wydarzeń branży dekarskiej w Polsce. W Mistrzostwach wzięło udział łącznie 9 drużyn z całego kraju, które rywalizowały ze sobą o tytuł najlepszych wykonawców w ‘Strefie Dobrego Dachu’, w trzech kategoriach: dachy strome, dachy metalowe i dachy płaskie. Ogłoszenie wyników konkursowych miało miejsce 4 lutego, podczas XV Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę w tegorocznych Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy, które odbędą się w Warszawie.

Targi BUDMA to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych, organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – największego centrum targowego w Polsce. BUDMA to doskonała okazja dla wystawców do prezentacji najnowszej oferty produktowej, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także idealne miejsce do pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, oraz kontaktów biznesowych.

Więcej informacji na temat produktów Seleny znaleźć można na stronie http://www.selena.com/pl/.

 
 
do góryNasze portalePartnerzy

  Kontakt