Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna
 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Nowy serwis MyBLACK+DECKER – zarejestruj się i zdobądź nagrody

 - Nowy serwis MyBLACK+DECKER 
– zarejestruj się i zdobądź nagrody

Do końca czerwca 2014 r. zarejestrowani użytkownicy strefy „MyBLACK+DECKER” mogą zdobyć elektronarzędzia BLACK+DECKER do domu oraz ogrodu o łącznej wartości 4500 zł.

Firma BLACK+DECKER w ślad za unowocześnieniem logotypu, odświeżyła też i wzbogaciła swoją stronę internetową uruchamiając strefę „MyBLACK+DECKER”. Każdy zarejestrowany w niej użytkownik ma szansę na zdobycie pakietu dziesięciu narzędzi marki BLACK+DECKER o wartości 4500 zł.

Aby otrzymać zestaw narzędzi wystarczy zarejestrować się na stronie www.blackanddecker.pl w nowej zakładce „MyBLACK+DECKER”. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród osób, które nie później niż do 30 czerwca 2014 r. wypełnią krótki formularz rejestracyjny. Warto to zrobić, gdyż do zdobycia jest bardzo atrakcyjny i zarazem praktyczny zestaw produktów do domu i ogrodu: wkrętak akumulatorowy Gyro Driver (BDCS361), szlifierka oscylacyjna (KA320EKA), ręczna pilarka Autoselect Scorpion (RS890K), narzędzie wielofunkcyjne Multievo (MT18KB), wiertarka udarowa (KR705K), wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne (MT300KA), mop parowy (FSM1630), kosiarka 3w1 (ST5530CM), nożyce do żywopłotu (GTC1850L) i odkurzacz ogrodowy (GW3030).

Rejestracja w serwisie „MyBLACK+DECKER”, daje także możliwość przetestowania nowych produktów firmy, zarejestrowania posiadanych narzędzi BLACK+DECKER oraz otrzymywania informacji o wszelkich nadchodzących promocjach i nowościach.

Na odświeżonej stronie internetowej BLACK+DECKER powstała jeszcze jedna praktyczna zakładka - „Serwis posprzedażowy”. W tym miejscu zgromadzono informacje na temat eksploatacji, serwisowania, gwarancji oraz utylizacji poszczególnych narzędzi BLACK+DECKER.

* * *

Firma Stanley Black&Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej – Stanley Works i Black&Decker.
Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 160 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.
W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.
Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black&Decker oferowane są pod markami: Black&Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

 
 
do góryNasze portalePartnerzy

  Kontakt