Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowości
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowości

 
Warsaw Build 2016 - już od środy w Warszawie     [ 14.11.2016 ]

W środę 16 listopada 2016 r. rozpoczynają się IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016 – wydarzenie dedykowane przedstawicielom branży budowlanej i inwestorom. Przez trzy dni odwiedzający warszawską halę EXPO XXI będą mogli z bliska zapoznać się z nowościami rynku materiałów budowlanych z kraju i zagranicy, poznać aktualne trendy wyposażenia wnętrz i porozmawiać z ekspertami.

O polskiej stolarce na Warsaw Build 2016     [ 04.11.2016 ]

Polska jest obecnie największym eksporterem stolarki budowlanej w Europie, oferującym wysoką jakość i najlepsze technologie w zakresie energooszczędności. Aktualne trendy i innowacyjne rozwiązania na rynku stolarki będą jednym z tematów tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016. Wydarzenie rozpoczyna się już 16 listopada 2016 r.

Nowa generacja mas polimerowo-bitumicznych – TYTAN PROFESSIONAL EVOMER     [ 04.11.2016 ]

EVOMER to nowa linia mas polimerowo bitumicznych marki TYTAN Professional przeznaczona dla wysokiej klasy specjalistów branży budowlanej, codziennie pracujących na dachach. Innowacyjne produkty dla dekarzy nie posiadają rozpuszczalników, są bezpieczne dla termoizolacji, bardzo szybko schną i wyjątkowo łatwo się aplikują.

Klimas Wkręt-met zaprasza na zakupy. Nowy salon firmowy już otwarty!     [ 04.11.2016 ]

17 października w Warszawie br. miało miejsce uroczyste otwarcie najnowszego salonu sprzedaży firmy Klimas Wkręt-met – czołowego polskiego producenta technik zamocowań budowlanych. W budynku znajduje się również centrum szkoleniowe oraz show-room, zawierający ciekawą ekspozycję przykładowych rozwiązań.

Taśmy kominowe AluComb i OłówComb – nowość firmy WA-BiS     [ 03.11.2016 ]

Taśmy kominowe z serii Comb - AluComb i OłówComb - to dwie nowe, profesjonalne taśmy do wykonywania obróbek i uszczelnień dachu, produkowane przez polską firmę WA-BiS.

Nowa, ulepszona spinka do dachówki ciętej firmy WA-BiS     [ 03.11.2016 ]

Spinka do dachówki ciętej D-113 pojawiła się w nowej wersji! Mocne rozwiązanie, które utrzyma dachówkę na dachu, dzięki potrójnym górnym i podwójnym dolnym zaczepom.

Wymień urządzenia na nowe z Hilti     [ 03.11.2016 ]

Kampania Hilti „Wymień stare urządzenie na nowe” pozwoli użytkownikom elektronarzędzi bezprzewodowych, na bardzo korzystnych warunkach, wymienić stare baterie i akumulatory na nowe urządzenia litowo-jonowe. To odpowiedź firmy na przepisy europejskie, zakazujące wprowadzenia do obrotu baterii i akumulatorów zawierających rtęć i kadm. Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady wejdzie w życie 31 grudnia 2016 r.

6 tytuł lidera rynku stolarki dla SELENY SA     [ 25.10.2016 ]

Już po raz szósty prekursor profesjonalnej chemii budowlanej – SELENA SA otrzymała tytuł Lidera Rynku Stolarki w "corowym" dla siebie segmencie ‘Piany i Silikony’. Podczas Gali, która miała miejsce 19 października w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego – Pałacu Chodkiewiczów, doceniono i uhonorowano czarne konie  sprzedaży z sektora stolarki okienno-drzwiowej.

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy - największe wydarzenie w branży dekarskiej!     [ 24.10.2016 ]

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy w porozumieniu z Międzynarodową Federacją IFD organizuje Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. To już 26 edycja tego wydarzenia, która tym razem odbędzie się w Warszawie. W tym roku najlepsze drużyny dekarzy z całego świata będą rywalizowały o tytuł mistrzowski w dniach 26-29 października w Warszawie, w centrum Kongresowo-Targowym MT Polska przy ul. Marsa 56/62.

SELENA SA po raz kolejny z certyfikatem wiarygodności biznesowej     [ 15.10.2016 ]

Producent chemii budowlanej – SELENA SA została po raz kolejny wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą D&B Polska. Tytuł CWB 2015 to potwierdzenie stabilnej sytuacji firmy i jednocześnie rekomendacja dla potencjalnych partnerów biznesowych.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 (8) 9 10 11 12 13 14 15 16 17 następna

Nasze portalePartnerzy

  Kontakt