Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Okno w dachu
 

 

 

Publikacje / Okno w dachu

 
Okna o podwyższonej osi obrotu     [ 09.10.2008 ]

Konstrukcja jest podobna jak w oknach obrotowych, ale oś obrotu znajduje się powyżej połowy okna. Podniesienie osi obrotu i duże rozmiary pozwalają traktować dolną część okna jak okno klapowe, natomiast górna część okna jest dodatkowym doświetleniem.

System Roto do dachów płaskich     [ 11.07.2008 ]

W końcu okna Roto mogą rozpocząć marsz na dachy płaskie we własnej skrzyni! Skonstruowana na wielokrotne życzenia profesjonalistów od dachu: skrzynia do płaskiego dachu w jakości Premium marki Roto!

Okno uchylno-obrotowe – teraz w długości 1,80m!     [ 11.07.2008 ]

Cieszące się ogromnym uznaniem klientów okno uchylno-obrotowe Roto serii 84. jest od teraz dostępne w nowej długości 180cm. Dzięki tak ogromnej wysokości ramy osiągnięto optymalną wydajność świetlną.

Moskitiera Roto     [ 11.07.2008 ]

Moskitiera jest kolejną nowością w ofercie Roto na rok 2008. Wreszcie posiadacze okien Roto mogą cieszyć się możliwością nieograniczonego wietrzenia poddasza po upalnych dniach, bez strachu przed nocnymi atakami komarów.

Fakro - okno PPP preSelect     [ 25.06.2008 ]

Okno PPP preSelect to nowe okno aluminiowo-tworzywowe otwierane w sposób uchylny i obrotowy. Przeznaczone do pomieszczeń na poddaszu, w których okresowo panuje podwyższony poziom wilgoci np. kuchnie, łazienki, pensjonaty czy biura.

Okno dachowe w konstrukcji dachu     [ 25.06.2008 ]

Montowanie okna dachowego w połaci dachu to przedsięwzięcie niezbyt trudne, lecz wymagające wprawy i umiejętności manualnych. Nie tylko profesjonaliści, ale również majsterkowicze mogą pokusić się o samodzielne wykonanie takiej pracy. Okna dachowe mogą być montowane w każdej konstrukcji dachu od drewnianych więźb dachowych, aż po stropodachy.

Automatyczny nawiewnik V40P - zdrowo i energooszczędnie     [ 25.06.2008 ]

Firma FAKRO wprowadziła na rynek kolejną innowację techniczną - automatyczny nawiewnik V40P. Obecnie jest to standardowe rozwiązanie w oknach dachowych FAKRO. Nawiewnik V40P poprzez ciągłą, automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej.

OKNA DACHOWE – przegląd oferty rynkowej     [ 04.06.2008 ]

Przegląd okien dachowych firm: Velux, Fakro oraz Roto

Nagroda Wybitny Polski Eksporter dla FAKRO     [ 29.05.2008 ]

W 2007 roku polski eksport pokonał kolejną barierę i osiągnął wartość 100 miliardów euro. Firmy, które istotnie przyczyniły się do osiągnięcia tego wyniku, zostały uhonorowane tytułami Wybitnego Polskiego Eksportera.

Odpocznij w cieniu     [ 30.04.2008 ]

Z markizami zaciągniętymi na okna dachowe FAKRO możemy komfortowo wypoczywać na poddaszu podczas słonecznych dni. Markizy bardzo dobrze chronią wnętrze przed uciążliwym upałem, ponieważ absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz. Stanowią optymalne rozwiązanie (efekt-cena). Z przeprowadzonych przez firmę FAKRO badań wynika, że markiza chroni przed ciepłem promieniowania słonecznego do 8 razy skuteczniej niż roleta wewnętrzna zaciemniająca.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 (7) 8 9 10 następna

Nasze portalePartnerzy

  Kontakt