Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Konkursy
 

 

 

Publikacje / Konkursy

 
ATLAS szkoli przyszłych budowlańców     [ 28.05.2015 ]

Szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem produktów, prowadzone przez doświadczonych doradców, to najlepszy sposób na przekazanie wiedzy i umiejętności. ATLAS nie zapomina także o przyszłych adeptach sztuki budowlanej. Łódzka firma objęła patronatem 26 szkół zawodowych w kraju, gdzie przeprowadzi kompleksowe szkolenia.

Konkurs: Postaw na energooszczędne budownictwo od Saint-Gobain i wygraj samochód Volkswagen Golf     [ 28.05.2015 ]

Co zrobić, aby nasz dom był energooszczędny, bezpieczny, ekologiczny i estetyczny – jednym słowem komfortowy? Odpowiedź jest prosta: należy postawić na właściwy projekt architektoniczny oraz innowacyjne produkty. Z pewnością takim rozwiązaniem jest dom w technologii Multi-Comfort oraz rozwiązania firmy Saint-Gobain, dedykowane budownictwu jednorodzinnemu. Teraz przy zakupie takiego projektu oraz produktów z oferty Grupy Saint-Gobain objętych promocją w loterii konsumenckiej „SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM” możemy wygrać atrakcyjne nagrody, w tym nowoczesne auto. Konkurs już ruszył i potrwa do 30 listopada 2016 roku.

Konkurs Röben: Zgarnij piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego     [ 26.05.2015 ]

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie ostatnich lat, Mariusz Wlazły zwyciężył w plebiscycie SportAccord na najlepszego sportowca świata 2014 roku. W akcji firmy Röben fani wielkiego talentu polskiego siatkarza mogą zdobyć piłki z jego autografem.

W promocji ROCKWOOL nagrody o łącznej wartości 100 000 zł.     [ 10.04.2015 ]

Wystartowała promocja produktów ROCKWOOL, w ramach której każdy kto kupi wełnę skalną ROCKWOOL ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 100 000 zł. – m.in. skutery, telewizory LCD, tablety i notebooki. Promocja potrwa do końca października.

ROCKWOOL pomaga w edukacji przyszłych budowlańców     [ 06.03.2015 ]

Odpowiednia wiedza i umiejętności praktyczne to podstawa w sektorze budowlanym. Firma ROCKWOOL, lider w produkcji skalnej wełny powszechnie używanej w budownictwie, chcąc wesprzeć szkoły i dbając o poziom edukacji przyszłych wykonawców szkoli uczniów szkół technicznych i budowlanych w ramach cyklu zajęć teoretycznych i praktycznych. Warsztaty odbywają się na terenie całej Polski i potrwają do marca.

Jesienne „Dachobranie 2014” – dachówki w atrakcyjnych cenach     [ 16.09.2014 ]

Jesień to czas atrakcyjnych, sezonowych cen. Tanieją nie tylko owoce, ale i dachówki. W ramach specjalnej jesiennej promocji „Dachobranie 2014”, po atrakcyjnych cenach można kupić dachówki ceramiczne i betonowe marki BRAAS. Promocja potrwa do końca października.

Szkolenia dla wykonawców branży budowlanej. Nowe centrum szkoleniowe ISOVER     [ 05.09.2014 ]

Uczestnicy rynku budowlanego, zarówno przedsiębiorcy, jak i inwestorzy, coraz częściej podkreślają problem braku wykwalifikowanych fachowców, szczególnie takich którzy znają i wykorzystują w praktyce innowacyjne technologie, a także profesjonalnych szkoleń dla fachowców. Odpowiedzią na te apele jest pierwsze w Polsce profesjonalne Centrum Szkoleniowe, wybudowane w Gliwicach przez firmę ISOVER, renomowanego producenta izolacji.

Prestiżowa nagroda w rękach firmy Röben     [ 13.02.2014 ]

Niemiecka centrala firmy Röben została uhonorowana nagrodą Red Dot Award (Communication Design 2013) za kampanię realizowaną wspólnie z agencją Kopfkunst, promującą projekt Brick Design, dający możliwość realizacji nawet najbardziej indywidualnych koncepcji architektonicznych przy wykorzystaniu cegieł klinkierowych.

DZIEŃ ZIEMI 2012
Warsztaty poświęcone budownictwu naturalnemu i tynkom glinianym
    [ 29.03.2012 ]

W dniach 20 ? 22 kwietnia odbędą się warsztaty poświęcone naturalnym materiałom budowlanym i technikom tynkarskim z użyciem ozdobnych tynków glinianych, zorganizowane przez Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie.

Mistrzowski wybór
? KONKURS!
    [ 12.03.2012 ]

Firma Röben organizuje na Facebooku konkurs ?Mistrzowski wybór?. Co tydzień do wygrania piłki siatkowe z autografem Mariusza Wlazłego oraz upominki firmowe.

poprzednia 1 2 3 4 5 (6) 7 następna

Nasze portalePartnerzy

  Kontakt