Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci

 
Prestiżowa nagroda w rękach firmy Röben     [ 12.02.2014 ]

Niemiecka centrala firmy Röben została uhonorowana nagrodą Red Dot Award (Communication Design 2013) za kampanię realizowaną wspólnie z agencją Kopfkunst, promującą projekt Brick Design, dający możliwość realizacji nawet najbardziej indywidualnych koncepcji architektonicznych przy wykorzystaniu cegieł klinkierowych.

Blachodachówka modułowa – o czym trzeba pamiętać podczas montażu     [ 09.02.2014 ]

Niewielkie wymiary modułowej blachodachówki Finnera sprawiają, że łatwo z niej ułożyć pokrycie na dachu. Podczas montażu są jednak etapy, które mają kluczowe znaczenie dla funkcjonalności i estetyki całego dachu.

Kurs projektowania Instalacji Fotowoltaicznej     [ 28.01.2014 ]

Polskie Centrum Solarne zaprasza na IV edycję kursu specjalistycznego z projektowania instalacji fotowoltaicznej. Termin kursu: 5-7.02.2014 r.

Zimowa promocja na dachówki     [ 15.01.2014 ]

Zima w tym roku wprawdzie nie jest sroga, ale dobrych okazji nigdy dość. Marka BRAAS przygotowała zimową promocję zarówno na dachówki ceramiczne jak i betonowe.

Dachowe porady     [ 15.01.2014 ]

Wykonanie dachu to jeden z ważniejszych etapów budowy domu lub jego remontu. Nie można więc sobie pozwolić na popełnienie błędów. Każdy, kto wybierze produkty z oferty firmy Ruukki Polska może skorzystać z fachowej pomocy ekspertów.

Konkurs dla przyszłych architektów rozstrzygnięty!     [ 18.06.2013 ]

Zakończył się konkurs na projekt architektoniczny jednorodzinnego budynku mieszkalnego, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu. Patronat nad wydarzeniem objęła marka Braas, ceniony na rynku producent kompletnych systemów dachowych z siedzibą w Opolu.

Rusza III edycja ?Akademii Yawal?     [ 04.02.2013 ]

Dbałość o zwiększanie wiedzy odbiorców na temat oferowanych rozwiązań, jest istotnym elementem funkcjonowania profesjonalnego przedsiębiorstwa. W ramach tegorocznej edycji ?Akademii Yawal?, organizowanej przez firmę Yawal S.A., rusza kolejny cykl szkoleń skierowanych do firm, pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów.

Konferencja: ?DAchy i FAsady ? technologie i wykonawstwo bez wad"     [ 09.12.2012 ]

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad z wielką satysfakcją zaprasza na prestiżową Konferencję organizowaną podczas MTP BUDMA 2013 pt.: ?DAchy i FAsady ? technologie i wykonawstwo bez wad?, nad którą kwartalnik ?Warstwy, Dachy i Ściany? objął patronat medialny.

Akademia Dachy i Fasady ? myślimy ekologicznie     [ 14.11.2012 ]

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Akademią Dachy i Fasady ? myślimy ekologicznie już 22 listopada (czwartek) 2012 do Bydgoszczy. To doskonała okazja do dyskusji o projektowaniu oraz wykonaniu dachów i fasad. Zaproszeni eksperci przedstawią nowości światowych rozwiązań i trendów, powiedzą o zasadach, standardach, normach i możliwościach rozwiązań produktowych. Ideą spotkań jest konstruktywny dialog, wymiana opinii pomiędzy poszczególnymi grupami w środowisku, związanymi z problematyką architektury i budownictwa.

V SALON DEKARSKI ? 43 WARSZTATY I PREZENTACJE W 2 DNI!     [ 12.11.2012 ]

W dniach 23 - 24 listopada 2012 r. w Łodzi odbędzie się V Ogólnopolski Salon Dekarski. Istotą wydarzenia jest przekazywanie wiedzy od specjalistów dla specjalistów. Jest to miejsce spotkań dekarzy, blacharzy i cieśli z producentami pokryć dachowych, hydroizolacji, systemów odwodnień, stolarki otworowej, systemów odgromowych, akcesoriów, narzędzi, maszyn, systemów zabezpieczeń i artykułów BHP.

poprzednia 29 30 31 32 33 34 35 36 37 (38) 39 40 41 42 43 44 45 46 47 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt