Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci

 
Lotari.pl – więcej możliwości dekorowania     [ 20.05.2014 ]

Sklep internetowy z roletami i elementami dekoracyjnymi Lotari ruszył pod nowym adresem Lotari.pl. Intuicyjna struktura sklepu, łatwe nawigowanie oraz nowoczesna szata graficzna znacznie ułatwiają zakupy, dając dostęp do nowych funkcji. Strona została ponadto zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych.

PSPS podnosi standardy w punktach dystrybucji styropianu     [ 18.05.2014 ]

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) w kwietniu uruchomiło Program „Rzetelny Dystrybutor Styropianu”. Akcja skierowana jest do wszystkich sprzedawców styropianu dbających o swoją markę i o jakość oferowanych klientom wyrobów. Zaproszenia do udziału w programie trafiły do kilku tysięcy hurtowni budowlanych w Polsce. Przedsięwzięcie jest jedną z inicjatyw edukacyjnych stowarzyszenia podejmowanych w ramach Programu „Gwarantowany Styropian”.

Certyfikat Braas w rękach 100 dekarzy     [ 18.05.2014 ]

Już stu dekarzy z całej Polski posiada Certyfikat Braas. Ten sukces marki Braas ma duże znaczenie dla całego rynku budowlanego, na którym dzięki programowi przybywa wykwalifikowanych fachowców.

„LEPSZY DACH NAD GŁOWĄ” - II edycja akcji społecznej.
Zgłoszenia do 21 maja
    [ 09.05.2014 ]

Na antenie Radia ZET ruszyła II edycja akcji społecznej "Lepszy dach nad głową”, zorganizowana przez firmę Ruukki Polska i Fundację Radia ZET. Firma Ruukki ufunduje nowe pokrycia dachowe najbardziej potrzebującym rodzinnym domom dziecka. Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 maja.

Obniżki cen na produkty Röben z okazji 20-lecia
- w maju i czerwcu
    [ 08.05.2014 ]

W maju i czerwcu w hurtowniach budowlanych współpracujących z firmą Röben odbędą się „Dni otwarte”. Z okazji 20-lecia swojej działalności w Polsce producent przygotował specjalne oferty cenowe na swoje flagowe produkty: pokrycia dachowe w systemie MONZAplus, Piemont, Bornholm oraz cegły i płytki klinkierowe.

Dachówka ceramiczna Rubin - klejnot wśród pokryć dachowych     [ 07.05.2014 ]

Rubin to kamień szlachetny, jeden z najbardziej ekskluzywnych, trwałych i pożądanych przez miłośników biżuterii. Rubin to też nazwa popularnego na polskim rynku budowlanym modelu dachówki ceramicznej marki BRAAS - klejnotu wśród dachówek.

Grzegorz Barycki nowym prezesem Monier BRAAS     [ 17.04.2014 ]

Grzegorz Barycki został prezesem Monier BRAAS w Polsce. Pod nowym kierownictwem BRAAS, producent kompletnych systemów dachowych, zamierza kontynuować rozwój, koncentrując się na kompleksowej obsłudze klienta i dostarczaniu produktów najwyższej jakości.

Efektywność energetyczna i OZE w budynkach tematem targów InEnerg 2014     [ 26.02.2014 ]

Na temat oszczędzania energii mówi się dziś wiele. Rosnące ceny energii, konieczność poszanowania wyczerpujących się zasobów kopalnych, jak również względy środowiskowe – to wszystko powoduje potrzebę poszukiwania i stosowania ekonomicznych rozwiązań zmierzających do zmniejszenia zapotrzebowania na energię i jej racjonalnego wykorzystania. Tymczasem...

Wakaflex 2 - ulepszona taśma do obróbki kominów i ścian     [ 25.02.2014 ]

Miejsce, w którym komin przechodzi przez połać dachu jest szczególnie narażone na przeciekanie. Marka BRAAS, producent kompletnych systemów dachowych, proponuje skuteczne rozwiązanie Wakaflex 2 - unowocześnioną taśmę do obróbki kominów i ścian, zapewniającą szczelność przez długi czas. Jak długi? Dzięki taśmie Wakaflex 2 mamy spokój na aż 20 lat.

INTERBUD – więcej niż budowanie     [ 12.02.2014 ]

Już jutro, tj. w piątek 14 lutego, rozpoczynają się w Łodzi XXI Targi Budownictwa INTERBUD trwające do niedzieli. W Hali EXPO - Łódź zaprezentują się w tym roku 304 firmy z całego kraju...

poprzednia 28 29 30 31 32 33 34 35 36 (37) 38 39 40 41 42 43 44 45 46 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt