Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci

 
Cykl szkoleń dla SUPERDEKARZY rozpoczęty:
„Skuteczne rozmowy z wymagającym partnerem w sprzedaży i obsłudze klienta”
    [ 29.03.2015 ]

Firma Monier Braas rozpoczęła cykl szkoleń wśród certyfikowanych SUPERDEKARZY pt. ”Skuteczne rozmowy z wymagającym partnerem w sprzedaży i obsłudze klienta”. Jak rozmawiać z kontrahentem, jak zaprezentować mu swoją firmę oraz kosztorys? Tego, jako pierwsi dowiedzieli się SUERDEKARZE podczas zajęć w Opolu, zorganizowanych pod koniec marca.

Wyjazd szkoleniowy do fabryki Wakaflex w Berlinie     [ 23.03.2015 ]

Nowoczesna linia produkcyjna taśmy Wakafalex, berliński mur i niemiecki Dunkel Bier – to niektóre z atrakcji wyjazdu szkoleniowego do fabryki BRAAS w stolicy Niemiec. Uczestnicy, czyli najlepsi sprzedawcy materiałów budowlanych, mieli okazję nie tylko zwiedzić fabrykę i zapoznać się z procesem produkcji taśmy, ale także sami spróbować swoich sił przy obróbce komina.

„DAchy i FAsady - zielona przyszłość budownictwa miejskiego” – relacja z Konferencji DAFA     [ 19.03.2015 ]

Piąta edycja Konferencji Stowarzyszenia DAFA – odbywająca się 11 marca w ramach MTP Budma 2015, pod hasłem „DAchy i FAsady - zielona przyszłość budownictwa miejskiego” - przyciągnęła szerokie grono, blisko 220 słuchaczy, zainteresowanych tematyką zielonych dachów i ścian.

Röben na targach BUDMA 2015     [ 18.03.2015 ]

Dachówki, cegły i pustaki ceramiczne w nowoczesnej aranżacji zachęcającej do oglądania i rozmów wypełniły stoisko firmy Röben przygotowane na Poznańskie targi BUDMA. Wśród prezentowanych produktów znalazły się zarówno nowości, jak i produkty doskonale już znane nie tylko polskim, ale i zagranicznym inwestorom.

Skuteczne rozmowy z klientem – szkolenie dla SUPERDEKARZY z Opolszczyzny     [ 17.03.2015 ]

Praca dekarza to nie tylko praca na wysokości, zakup i położenie dachówek czy obróbki komina. Znaczą część tego zawodu stanowią bowiem rozmowy i negocjacje z inwestorem, od których zależy m.in. zakres zleconych prac, wycena czy… obustronna satysfakcja ze zlecenia. Jak skutecznie i rzeczowo rozmawiać z wymagającym klientem? Tego między innymi dowiedzą się dekarze z Opolszczyzny podczas bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Monier Braas. Szkolenie odbędzie się 24 marca. To część trwającego od 6 lat programu SUPERDEKARZ oraz certyfikacji Braas.

Nowy system izolacji dachu skośnego     [ 12.03.2015 ]

Nowe rozwiązanie termorenowacji dachu skośnego, zaprojektowane przez producenta materiałów izolacyjnych ISOVER oraz firmę Wkręt-met – producenta zamocowań, zaprezentowane zostało w marcu na targach BUDMA 2015. Innowacyjny system izolacji nakrokwiowej nie wymaga żadnej ingerencji w część mieszkalną budynku.

Okno do dachów płaskich DXW firmy FAKRO - okno, po którym można chodzić     [ 12.03.2015 ]

Jeśli chcemy doświetlić pomieszczenia pod stropodachem, ale jednocześnie marzy nam się równa powierzchnia dachu czy tarasu i jego pełna funkcjonalność, niezakłócona wystającymi ponad dach oknami czy świetlikami, to idealne rozwiązanie znajdziemy w tegorocznej ofercie firmy FAKRO. Okno do płaskiego dachu DXW firmy FAKRO to znakomite rozwiązanie w zabudowie dachu czy tarasu. Pozwala na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni stropodachu z zachowaniem właściwości okna dachowego. To okno, po którym możemy swobodnie się poruszać, dzięki wzmocnionej konstrukcji i antypoślizgowej powłoce.

Szkło antykondensacyjne ClimaGuard LM Dry w ofercie firmy OKPOL     [ 11.03.2015 ]

Firma OKPOL, jako pierwszy producent okien do poddaszy w Polsce, wprowadziła do swojej oferty innowacyjne szyby Guardian ClimaGuard LM Dry. Zastosowana unikalna antyroszeniowa i łatwozmywalna powłoka, stosowana w standardzie w pakiecie trzyszybowym, pozwala skutecznie zredukować zjawisko kondensacji pary wodnej na zewnętrznej szybie okna, a jej właściwości łatwozmywalne zapobiegają nadmiernemu osadzaniu się brudu na tej części pakietu szybowego.

Okno dachowe RotoQ – estetyczny design i wygodny montaż     [ 08.03.2015 ]

Wygodny montaż „na klik”, estetyczny design i efektywne działanie – to cechy nowego, obrotowego okna RotoQ. Marka Roto wprowadziła do swojej oferty innowacyjną propozycję, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów właśnie budujących domy. To okno realizuje marzenia o idealnym domu.

ROCKWOOL pomaga w edukacji przyszłych budowlańców     [ 05.03.2015 ]

Odpowiednia wiedza i umiejętności praktyczne to podstawa w sektorze budowlanym. Firma ROCKWOOL, lider w produkcji skalnej wełny powszechnie używanej w budownictwie, chcąc wesprzeć szkoły i dbając o poziom edukacji przyszłych wykonawców szkoli uczniów szkół technicznych i budowlanych w ramach cyklu zajęć teoretycznych i praktycznych. Warsztaty odbywają się na terenie całej Polski i potrwają do marca.

poprzednia 24 25 26 27 28 29 30 31 32 (33) 34 35 36 37 38 39 40 41 42 następna



Nasze portale



Partnerzy

  Kontakt