Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci

 
IZOHAN IZOBUD WK plus – szybkie klejenie izolacji     [ 03.05.2015 ]

Wszelkie rozwiązania usprawniające realizację inwestycji, którym towarzyszy także wysoka jakość, jak i możliwość dostosowania do konkretnych projektów, są szczególnie poszukiwane przez inwestorów oraz wykonawców. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, należąca do Grupy ATLAS firma IZOHAN, wprowadza dyspersyjny lepik o przyspieszonym wiązaniu - IZOHAN IZOBUD WK plus. Produkt rekomendowany jest do montażu elementów izolacyjnych i termoizolacyjnych

Romańska – najpopularniejsza w Polsce dachówka betonowa     [ 03.05.2015 ]

Minimalistyczna estetyka, proekologiczność oraz atrakcyjna cena produktów z betonu – to połączenie cenione przez wielu inwestorów. Beton to jeden z najstarszych materiałów budowlanych. Chętnie sięgali po niego Rzymianie, których niezwykle trwałą architekturę można podziwiać po dzień dzisiejszy. Beton cieszy się równie dużym zainteresowaniem również wśród współczesnych architektów.

Szczelny dach z Soudatherm Roof     [ 21.04.2015 ]

Firma Soudal wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży projektowo-budowlanej, we współpracy z architektami i profesjonalnymi ekipami dekarskimi, opracowała efektywny system poprawy izolacji cieplnej dachów Soudatherm Roof. Wysoko wydajne kleje poliuretanowe z rodziny Soudatherm Roof służą do mocowania materiałów izolacyjnych na powierzchniach takich jak beton, powłoki bitumiczne, stal, drewno czy membrany paroizolacyjne. Kleje można stosować zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i renowacji starych dachów. Certyfikowane produkty Soudatherm Roof są wydajne oraz bezpieczne w aplikacji. Dodatkowo za ich wyborem przemawia także niski koszt izolacji m².

Nowy blog „Polubisz remont”. Soudal w świecie blogosfery     [ 16.04.2015 ]

Jeden z czołowych producentów chemii budowlanej na świecie wkracza w świat blogosfery. Na budowanie świadomości marki poprzez prowadzenie bloga zdecydowała się firma Soudal. Blog polubiszremont.pl, to serwis poradnikowo-lifestylowy poruszający zagadnienia związane z remontami, dekoracją wnętrz i designem. Jak zaznaczają jego twórcy, na platformie będzie można też przeczytać o innowacyjnych rozwiązaniach dla budownictwa, wydarzeniach branżowych oraz nowych trendach we wzornictwie przemysłowym.

Nowoczesne technologie w służbie dziedzictwa narodowego     [ 15.04.2015 ]

Renowacja zabytków to działalność wymagająca wyczucia i ogromnej wiedzy. By wymienić się najnowszymi informacjami w tej dziedzinie, do Krakowa zjechali się eksperci z branży budowlanej. Wśród nich konserwatorzy, naukowcy i przedstawiciele firm. Swoje stoisko na XIV Europejskim Kongresie Informacji Renowacyjnej miała również firma Monier BRAAS.

Uni-Mata ISOVER do termoizolacji dachów skośnych: perfekcja oswojona     [ 13.04.2015 ]

Flagowy produkt ISOVER do izolacji dachów skośnych – Uni-Mata – doczekał się nowego wcielenia. Solidna, sprężysta wełna, o niskiej przewodności cieplnej i doskonałych parametrach w swoim segmencie, przywodzi na myśl cechy udomowionego, dzikiego kota.

Powłoka PUREX – nowość w Blachy Pruszyński     [ 09.04.2015 ]

Firma Blachy Pruszyński rozszerza swoją ofertę o produkty w powłoce PUREX. PUREX to nowoczesna powłoka o delikatnej fakturze i eleganckim półmatowym wykończeniu. Powłoka PUREX dzięki grubszej 26 mikronowej warstwie poliestrowego lakieru wyróżnia się trwałością i dobrą odpornością na zarysowania i negatywne oddziaływanie promieni UV.

W promocji ROCKWOOL nagrody o łącznej wartości 100 000 zł.     [ 09.04.2015 ]

Wystartowała promocja produktów ROCKWOOL, w ramach której każdy kto kupi wełnę skalną ROCKWOOL ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 100 000 zł. – m.in. skutery, telewizory LCD, tablety i notebooki. Promocja potrwa do końca października.

„Dachy. Podstawy projektowania i wykonawstwa.” BRAAS dzieli się wiedzą     [ 07.04.2015 ]

„Dachy. Podstawy projektowania i wykonawstwa” to najnowsza publikacja nt. budowy jednego z najważniejszych elementów domu. To doskonałe kompendium wiedzy będące odpowiedzią na odczuwany przez branżę budowlaną, szczególnie dekarską, brak usystematyzowania wiedzy oraz norm prawnych. Wśród autorów znaleźli się eksperci BRAAS.

Smukła TALIA odmieni dach! Nowość na wiosnę w ofercie Blachotrapezu     [ 29.03.2015 ]

Firma Blachotrapez wzbogaciła portfolio swoich produktów o nowy model blachodachówki. Produkt swoją nazwę TALIA zawdzięcza wyjątkowo smukłej formie, która wyróżnia ją na tle innych blachodachówek na rynku. Smukły kształt i oryginalne przetłoczenie stwarzają duże możliwości plastyczne w kształtowaniu połaci dachowej.

poprzednia 23 24 25 26 27 28 29 30 31 (32) 33 34 35 36 37 38 39 40 41 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt