Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci

 
Blachodachówka TUR nagrodzona Medalem Europejskim     [ 11.06.2015 ]

Blachodachówka panelowa TUR firmy Blachy Pruszyński otrzymała Medal Europejski w XXVI edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Szkolenia: Dekarskie manewry na poligonie IZOHANA     [ 01.06.2015 ]

Należący do Grupy ATLAS producent systemowych rozwiązań hydroizolacyjnych IZOHAN, otworzył w Gdańsku poligon szkoleniowy dla wykonawców. W ramach inauguracji, 26 maja zorganizowano pierwsze warsztaty teoretyczno-praktyczne, poświęcone izolacji tarasów, dachów płaskich i stromych.

Nowość BRAAS: Celtycka w technologii CISAR     [ 31.05.2015 ]

Celtycka - najpopularniejszy model w ofercie dachówek BRAAS - od 1 czerwca powiększa rodzinę produktów, w których stosowana jest innowacyjna technologia CISAR.

ATLAS szkoli przyszłych budowlańców     [ 27.05.2015 ]

Szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem produktów, prowadzone przez doświadczonych doradców, to najlepszy sposób na przekazanie wiedzy i umiejętności. ATLAS nie zapomina także o przyszłych adeptach sztuki budowlanej. Łódzka firma objęła patronatem 26 szkół zawodowych w kraju, gdzie przeprowadzi kompleksowe szkolenia.

Konkurs: Postaw na energooszczędne budownictwo od Saint-Gobain i wygraj samochód Volkswagen Golf     [ 27.05.2015 ]

Co zrobić, aby nasz dom był energooszczędny, bezpieczny, ekologiczny i estetyczny – jednym słowem komfortowy? Odpowiedź jest prosta: należy postawić na właściwy projekt architektoniczny oraz innowacyjne produkty. Z pewnością takim rozwiązaniem jest dom w technologii Multi-Comfort oraz rozwiązania firmy Saint-Gobain, dedykowane budownictwu jednorodzinnemu. Teraz przy zakupie takiego projektu oraz produktów z oferty Grupy Saint-Gobain objętych promocją w loterii konsumenckiej „SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM” możemy wygrać atrakcyjne nagrody, w tym nowoczesne auto. Konkurs już ruszył i potrwa do 30 listopada 2016 roku.

Konkurs Röben: Zgarnij piłkę z podpisem Mariusza Wlazłego     [ 25.05.2015 ]

Jeden z najlepszych siatkarzy na świecie ostatnich lat, Mariusz Wlazły zwyciężył w plebiscycie SportAccord na najlepszego sportowca świata 2014 roku. W akcji firmy Röben fani wielkiego talentu polskiego siatkarza mogą zdobyć piłki z jego autografem.

Krzysztof Pruszyński - właściciel Blachy Pruszyński - nominowany do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP     [ 14.05.2015 ]

Statuetka Prezydenta RP uznawana jest za najcenniejsze wyróżnienie wśród przedsiębiorstw, instytutów naukowo-badawczych oraz wynalazców w Polsce. Wśród tegorocznych nominowanych w kategorii „Trwały Sukces” jest Krzysztof Pruszyński, właściciel firmy Blachy Pruszyński.

Akcja promocyjna: Buduj i remontuj z ISOVER oraz FAKRO i odbierz nagrody     [ 12.05.2015 ]

Dobrze ocieplone ściany, dach oraz energooszczędne okna to główne bariery ucieczki ciepła z budynku i źródło oszczędności za ogrzewanie. Aby zima nie zaskoczyła nas niespodziewanymi wydatkami, już teraz warto się odpowiednio przygotować. W ramach akcji promocyjnej "Przygotuj się do sezonu", za zakup wybranych produktów marek ISOVER i FAKRO, można odbierać atrakcyjne nagrody, jak laptopy, telewizory czy weekend dla dwojga w SPA. Akcja potrwa do 31 sierpnia.

Praca z wymagającym klientem okiem SUPERDEKARZY     [ 11.05.2015 ]

Brak zaufania i umowy oraz nieefektywna komunikacja – to zdaniem SUPERDEKARZY największe problemy w relacjach dekarzy z inwestorami. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród najlepszych dekarzy z Opolszczyzny. Na szczęście SUPERDEKARZE i na nich mają swoje sposoby.

10 lat technologii CISAR w Polsce     [ 11.05.2015 ]

W 2004 roku z linii produkcyjnej zakładu w Płońsku zeszła pierwsza betonowa dachówka CISAR. Od tamtej pory trójwarstwowa technologia stała się synonimem wytrzymałości, jakości i estetyki.

poprzednia 22 23 24 25 26 27 28 29 30 (31) 32 33 34 35 36 37 38 39 40 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt