Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Pokrycia dachowe / Ceramiczne
 

 

 

Publikacje / Pokrycia dachowe / Ceramiczne

 
Dachówka również może być modna
Rubin w kolorze tekowym
    [ 17.04.2012 ]

Rubin 11 V(K) to dachówka ceramiczna, dużego formatu. Jej piękny klasyczny kształt oraz charakterystyczny dla produktów ceramicznych połysk, znakomicie podkreśli piękno całego budynku ? szczególnie jeśli zdecydujemy się na wybór dachówki w modnej tonacji ciemnych kolorów.

Budowa bez błędnych decyzji? Poznaj 7 kluczowych zasad funkcjonalnego dachu.     [ 15.04.2012 ]

Budowa wymarzonego domu to ogromne wyzwanie. Nie tylko wymaga wytrwałości i nakładów finansowych, ale też sporo cierpliwości i czasu. Kiedy już zdecydujemy się na wybór projektu oraz typ dachu, wówczas kolejnym etapem jest wybór pokrycia. Czym się kierować, aby podjąć dobre decyzje i cieszyć się pięknym i trwałym dachem przez długie lata? Z pewnością warto wziąć pod uwagę poniższe wskazówki. Oto 7 zasad, które pomogą nam ustrzec się przed ewentualnymi błędami.

Poradnik SUPERDEKARZA:
Wybieramy dachówkę - jak zachować styl, jakość i być w zgodzie z prawem?
    [ 17.02.2012 ]

Na skośnych połaciach dachów najbardziej wyrazistym elementem jest materiał pokryciowy. Nie sposób zaprzeczyć, że to właśnie dachówki najlepiej łączą funkcjonalność z aspektem estetyki całego budynku. Będąc kompozycyjnym zamknięciem bryły budowli, nadają jej charakter i mogą stać się prawdziwą ozdobą dachu. Podpowiadamy, jak sprawić, by dom był naszą wizytówką, a dach służył przez lata.

Prawdziwie bezpieczny dach     [ 26.10.2011 ]

Można powiedzieć, że dach to synonim bezpieczeństwa. Dlatego warto sprawić, aby był taki w praktyce. Wykonanie go z najlepszych gatunkowo i bezpiecznych materiałów to podstawa bezpieczeństwa.

Okiem architekta
? Rubin 11 V(K)
    [ 23.10.2011 ]

Wyjątkowo małe najniższe zalecane pochylenie połaci dachowej ? wynoszące zaledwie 16° oraz bardzo duża szerokość przesuwu sięgającą 4 cm ? oto wyróżniki dachówki Rubin 11 V(K). Dachówka doskonale sprawdzi się zarówno w budynkach utrzymanych w konwencji modernistycznej, jak i w stylowym tradycyjnym budownictwie.

Piemont - rewolucyjna nowość
w ofercie Röbena
    [ 10.08.2011 ]

Röben rozszerza ofertę o zupełnie nowy rodzaj dachówki. Czerpiąc ze swoich doświadczeń, rozmów z partnerami handlowymi, uwag klientów oraz wykonawców, przygotował nowość, która ma szansę zrewolucjonizować rynek pokryć ceramicznych.

Dachówka MONZAplus Trentino ? włoski styl, najwyższa jakość     [ 12.07.2010 ]

Nową dachówkę MONZAplus Trentino wyróżnia przede wszystkim niepowtarzalny kolor. Głęboki, bordowy odcień przywodzi na myśl czerwień wina produkowanego w regionie Trentino na północy Włoch...

Czerwony z natury     [ 11.09.2009 ]

Słoneczny poranek, kubek aromatycznej kawy i widok na piękny zielony ogród. Wokół nas domki z czerwonymi dachami. Taki obrazek przywodzi nam na myśl obrazy z dzieciństwa, beztroskie wakacje i podróże po Polsce. Trendy w modzie czy architekturze zmieniają się, ale niezmiennie tradycyjne i klasyczne wzorce mają swoich zwolenników. Ceglasto-czerwone i miedziane dachy to dobre rozwiązanie nie tylko na rodzinne domostwa.

Systemowe rozwiązania - gwarancją bezpiecznego dachu na długie lata.     [ 31.08.2009 ]

Budowa domu to zawsze duże wyzwanie dla prywatnego inwestora. Od momentu decyzji o zakupie działki po wybór elementów wykończenia wnętrz mija wsporo czasu często wypełnionego koniecznością podejmowania wielu trudnych decyzji.

Czerwony z natury     [ 18.06.2009 ]

Tradycyjne i nowoczesne, czerwone i grafitowe, o prostej i skomplikowanej architekturze? Rozpoczynamy cykl o różnych obliczach dachów. W pierwszym odcinku prezentujemy dachy w odcieniach czerwieni.

poprzednia 1 2 3 (4) 5 6 7 8 9 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt