Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci

 
Uniwersalny Mamut Glue firmy Den Braven - najwyższa jakość klejenia     [ 20.07.2015 ]

Czy możliwe jest wskazanie jednego produktu, który szybko wykona za nas zarówno te proste, jak i bardziej złożone prace remontowo-naprawcze? Odpowiedzią na tego typu wątpliwości jest uniwersalny klej montażowy Mamut Glue firmy Den Braven, który od lat zadziwia swą mocą łączenia i trwałością. Wystarczy jeden kartusz tego wytrzymałego kleju, aby na zawsze zażegnać większość problemów, z jakimi borykają się domowi majsterkowicze oraz doświadczeni specjaliści.

Wienerberger 20 lat w Polsce     [ 19.07.2015 ]

W lipcu przypada 20 rocznica rozpoczęcia działalności w Polsce przez firmę Wienerberger. Ten wiodący producent ceramicznych materiałów budowlanych na świecie, w ciągu ostatnich dwóch dekad wręcz zrewolucjonizował dostępną w naszym kraju, ofertę rozwiązań do budowy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Od lat firma pracuje nad nowymi produktami i udoskonalaniem swojej oferty, podejmuje również szereg przedsięwzięć wspierających rozwój technologii budowlanych, podnoszenie kwalifikacji fachowców, czy promocję polskiej architektury.

Konkurs fotograficzny: „Dach nie z tej ziemi” – zrób zdjęcie i wygraj smartfon!     [ 14.07.2015 ]

Dziwny, śmieszny, romantyczny… a może zapierający dech w piersiach? Jeśli podczas wakacyjnych wypraw napotkasz „dach nie z tej ziemi” - zrób zdjęcie i zgłoś je do konkursu ogłoszonego przez portal www.superdekarz.pl. Do wygrania smartfon i hity książkowe!

Spotkanie branży dachowej na Ukrainie     [ 13.07.2015 ]

W połowie czerwca przedstawiciele targów budowlanych KYIVBUILD zorganizowali w Kijowie pierwszą edycję Ukraińskiego Dnia Dekarza. Wydarzenie współorganizowane przez Ukraińskie Stowarzyszenie Dekarzy zgromadziło ponad pół tysiąca dekarzy z całego kraju.

Blachy Pruszyński Budowlaną Marką Roku w kategorii „Pokrycia dachowe lekkie”     [ 13.07.2015 ]

Już po raz jedenasty ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło badanie, które pozwoliło wyłonić marki materiałów budowlanych, cieszące się największym zaufaniem fachowców. Firma Blachy Pruszyński podobnie jak w latach ubiegłych okazała się najlepsza w kategorii "Pokrycia dachowe lekkie”

Jakie domy buduje się w Polsce?     [ 07.07.2015 ]

Dachówka czy blachodachówka? Cegła ceramiczna czy gazobeton? Dom z piwnicą czy bez? Jak kształtują się gusta Polaków w tym zakresie? Portal oferteo.pl po raz kolejny zbadał preferencje Polaków odnośnie prowadzonych inwestycji budowlanych.

MILIARDY ZŁOTYCH NA OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII     [ 07.07.2015 ]

Strategia rozwoju krajów unijnych „Europa 2020” zakłada radykalne zmiany w różnych sektorach rozwoju. Kluczową inicjatywą tej strategii jest walka ze zmianami klimatu i zrównoważone wykorzystanie energii. Główny cel jaki stawia sobie Europa to redukcja zużycia energii pierwotnej o 20%*. W ramach realizacji tego celu w Polsce pojawia się coraz więcej programów dofinansowania miejskiej efektywności energetycznej. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wydał na termomodernizację budynków publicznych już ponad 2 mld złotych, a kolejne projekty są w trakcie realizacji.
Efektywność energetyczna jest jedną z czterech kategorii w tegorocznej edycji Konkursu ECO-MIASTO, skierowanego do samorządów lokalnych.

ArcelorMittal wyróżniony etykietą ECCA Premium®     [ 06.07.2015 ]

ArcelorMittal został wyróżniony etykietą jakości i zrównoważonego rozwoju ECCA Premium® za produkty ze stali powlekanej do zastosowań zewnętrznych. Certyfikaty uzyskały produkowane na liniach w polskim oddziale ArcelorMittal w Świętochłowicach wyroby: Granite®Deep Mat, Storm, HDS, PVDF 25 um, Granite®Cloudy, Wood, Standard, HD, HDX oraz Quartz.

Modny kolor dachówek. Od lipca promocja BRAAS     [ 30.06.2015 ]

Od 1 lipca Monier BRAAS wprowadza promocję na wszystkie modele dachówek w kolorze czarnym. Jest to odpowiedź na panujące na rynku trendy i wciąż rosnące zainteresowanie dachami w ciemnych kolorach. Promocja potrwa do 31 sierpnia.

Nowy Zarząd Stowarzyszenia DAFA     [ 29.06.2015 ]

Nowe władze Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA wybrane zostały 28 maja podczas IX Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia DAFA, zorganizowanego w Zamku w Pułtusku. W spotkaniu udział wzięło ponad 120 gości - reprezentantów firm członkowskich. Prezesem Stowarzyszenia wybrany został ponownie Witold Okoński. Do Zarządu weszli również Maciej Borodzicz, Adam Krzanik, Krzysztof Pruszyński, Adam Sulasza. Na Członków Komisji Rewizyjnej wybrano Wojciecha Całkę, Jarosława Kowalczyka i Mariusza Pawlaka. Władze DAFA wybierane są na trzyletnią kadencję.

poprzednia 20 21 22 23 24 25 26 27 28 (29) 30 31 32 33 34 35 36 37 38 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt