Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci

 
Jacek Stalka nowym Prezesem Zarządu Sopro Polska     [ 11.08.2015 ]

Sopro Polska, jeden z czołowych producentów na rynku chemii budowlanej, kończy proces wewnętrznych przekształceń strukturalnych mających za zadanie rozwój spółki. Nowym Prezesem Zarządu Sopro Polska Sp. z o.o. został Jacek Stalka, posiadający wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami sprzedaży i marketingu w branży chemii budowlanej.

XVI Gala Dekarska przeszła do historii     [ 11.08.2015 ]

25 lipca łódzką przestrzenią miejską zawładnęli dekarze z całej Polski, w tym SUPERDEKARZE. Zgromadzili się na coroczne obchody Dnia Dekarza organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Wieczorem odbyła się uroczysta XVI Gala Dekarska, której Srebrnym Partnerem była firma Monier BRAAS.

Jak uniknąć skutków upału na poddaszu?     [ 05.08.2015 ]

Lato zawitało do Polski na dobre. Bezchmurne niebo i wysokie temperatury z pewnością cieszą urlopowiczów. Jak pokazują badania CBOS, w 2014 roku 53 proc. dorosłych Polaków wypoczywała poza miejscem zamieszkania przynajmniej raz przez co najmniej dwa dni. Tym, którzy zostali w domach, skwar może jednak doskwierać. Jak uczynić użytkowe poddasze bardziej użytkowym?

Cena decyduje, ekologia do poprawy – Polacy wybierają materiały budowlane     [ 04.08.2015 ]

Lato to pełnia sezonu budowlanego i wzmożonych zakupów materiałów budowlanych. Okazuje się, że dla ponad połowy Polaków planujących budowę czy remont domu najważniejsza jest ich trwałość oraz cena. Tylko co czwarty największy priorytet przypisuje wpływowi materiałów budowlanych na środowisko.

Nowy Dyrektor Zarządzający BASF Polska     [ 03.08.2015 ]

Nowym dyrektorem zarządzającym BASF Polska z dniem 1 sierpnia został Andreas Gietl - Vice President, Business Management Decorative Paints Solutions Ameryka Południowa BASF S.A. São Paulo. Zastąpił on Dirka Elvermanna, który funkcję dyrektora zarządzającego BASF Polska pełnił od 2012 roku, a teraz wraca do centrali BASF w Niemczech, żeby przygotować się do nowego zadania.

Czy otwartość handlowa UE zagraża uczciwej konkurencji? Stowarzyszenie Producentów Pap walczy o równe reguły działania     [ 30.07.2015 ]

Stowarzyszenie Producentów Pap włączyło się do ogólnopolskiej akcji promującej polskie produkty i popierającej patriotyzm biznesowy. 30 lipca w Warszawie SPP zorganizowało panel dyskusyjny „Patriotyzm Biznesowy w nowej perspektywie unijnej 2015-2020”, poświęcony m.in. trudnym warunkom konkurowania na otwartym rynku z firmami zza wschodniej granicy. Otwartość handlowa Unii Europejskiej w połączeniu z cłami nakładanymi przez Rosję na jej tanie surowce oraz wsparciem Rosji dla eksportu rodzimych producentów stwarza sytuację, w której polskie firmy nie mają szans uczciwie konkurować z firmami z Rosji. Z takim problemem zmaga się obecnie branża producentów pap. SPP podjęła działania mające na celu pomoc polskim firmom, które wspólnie chcą przeciwstawić się niezdrowej konkurencji.

Nowy e-katalog ARCHIPELAG z produktami firmy Röben     [ 29.07.2015 ]

W serwisie internetowym pracowni projektowej Archipelag, dostępny jest już najnowszy e-katalog - „ARCHIPELAG modne elewacje”, polecający produkty firmy Röben na dach i elewację oraz omawiający wiele interesujących dla inwestorów treści.

ROCKWOOL najbardziej rozpoznawalny wśród architektów, wykonawców i inwestorów indywidualnych     [ 28.07.2015 ]

Jakość materiałów budowlanych wykorzystywanych przy budowie domu to, obok funkcjonalnego projektu i dobrego wykonawstwa, klucz do sukcesu. W przypadku budownictwa mamy do czynienia z kilkoma grupami decydentów, dla których przy wyborze produktów istotne są zupełnie inne czynniki. Jednak wszystkie te grupy – architekci, wykonawcy i inwestorzy indywidualni – są zgodni. ROCKWOOL jest najbardziej rozpoznawalny w kategorii materiałów izolacyjnych.

Blachotrapez wprowadza Innowacyjny System Bezpiecznego Tłoczenia – SPS     [ 27.07.2015 ]

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma Blachotrapez wprowadziła do produkcji unikalną technologię SPS – Safe Profiling System, czyli System Bezpiecznego Tłoczenia. Proces technologiczny SPS pozwala na przetłaczanie materiału stalowego w optymalnych warunkach klimatycznych – niezależnych od temperatury otoczenia. System SPS został zastrzeżony i zgłoszony do urzędu patentowego, jako innowacyjny i nowatorski na rynku.

GERMANIA Simetric zdobywa dachy! Nowość w ofercie Blachotrapez     [ 24.07.2015 ]

Modułowa, ekonomiczna i nowoczesna – to główne wyróżniki nowej blachodachówki z oferty firmy Blachotrapez. Germania Simetric jest udoskonaloną wersją znanej już klientom blachodachówki Germania. Cechuje ją modułowość, która sprawia, że idealnie dopasowuje się do wymiarów każdego dachu, a ilość odpadów zostaje ograniczona do minimum. Dodatkowo jest niezwykle prosta w montażu i posiada wyjątkowy kształt oraz wzornictwo - trzy tłoczenia, dzięki czemu otrzymujemy dach nie tylko trwały i solidny, ale również piękny wizualnie. Producenci jako jedyni w Polsce korzystają z najlepszych surowców, dostarczanych przez rynkowego lidera – hutę ThyssenKrupp Steel Europe.

poprzednia 19 20 21 22 23 24 25 26 27 (28) 29 30 31 32 33 34 35 36 37 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt