Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������ci

 
Dachówki PIEMONT w nowym kolorze     [ 06.09.2018 ]

Dachówki Piemont - jedne z najpopularniejszych dachówek ceramicznych marki Röben - pojawiły się w nowej odsłonie. Wyróżniający się dużą przesuwnością model od sierpnia dostępny jest w nowym, grafitowym angobowanym odcieniu, pasującym do wielu projektów.

Wymień AZBEST na CREATON! Konkurs wystartował     [ 29.06.2018 ]

Do 20 lipca 2018 r. potrwa konkurs „Wymień AZBEST na CREATON”. Na uczestników czeka nagroda w postaci płyty falistej z włóknocementu marki CREATON – nowoczesnego, bezpiecznego pokrycia, które z powodzeniem może zastąpić stary, azbestowy dach. Jak wziąć udział w akcji?

19. Ogólnopolski Dzień Dekarza     [ 25.06.2018 ]

Setki dekarzy z rodzinami, kilkunastu znanych producentów materiałów dekarskich, atmosfera sprzyjająca integracji i nawiązywaniu nowych znajomości, niebanalne atrakcje dla odwiedzających – to wszystko niezmiennie od 19 lat przyciąga zainteresowanych na Ogólnopolski Dzień Dekarza. Odbywa się on co roku w innym mieście i cieszy się ogromną popularnością. To największe i najważniejsze dla dekarzy wydarzenie przypada w dzień Świętego Jakuba, który jest patronem wszystkich rzemieślników. Celem spotkania wszystkich wykonujących ten zawód jest integracja, wymiana doświadczeń, wzajemne wsparcie i wspólna zabawa. Zawiązane w tym czasie przyjaźnie trwają wiele lat.

Złoty Champion Roku 2018 oraz Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Blachy Pruszyński     [ 15.06.2018 ]

7 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach koło Warszawy odbyła się XIV gala poświęcona rozdaniu nagród w Rankingu Budowlana Marka Roku 2018. Ranking ten dotyczy klasyfikacji materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. Firma Pruszyński Sp. z o. o. utrzymując swoją pozycję na rynku po raz kolejny otrzymała nagrodę Złotego Championa Roku 2018 oraz Złotą Budowlaną Markę Roku 2018 jako producent pokryć dachowych lekkich.

Wyższy poziom komfortu – okno dachowe VELUX GZL w nowej odsłnie     [ 17.05.2018 ]

Jedno z najpopularniejszych okien dachowych VELUX GZL pojawiło się w nowej, ulepszonej wersji. Nowe okno zapewni domownikom jeszcze wyższy komfort użytkowania oraz lepszą ochronę przed hałasem.

Blachodachówki panelowe w ofercie Braas     [ 16.05.2018 ]

Blachodachówki panelowe to nowość w ofercie firmy Monier Braas, doskonale znanej z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych.

PROMOCJA DLA DEKARZY ,,Dach zapięty na ostatni guzik”     [ 14.05.2018 ]

Piękny i trwały dach z naturalnej dachówki ceramicznej to specjalność firmy Röben! Dekarze wiedzą, że aby pokrycie dachowe właściwie spełniało swoją funkcję przez wiele lat, ważny jest każdy szczegół. Wspierając fachowych wykonawców, którzy pracują na najlepszych materiałach i zawsze „zapinają dach na ostatni guzik” Röben zaprasza do wzięcia udziału w Promocji.

Nowość Festool - pilarka do materiałów izolacyjnych     [ 01.05.2018 ]

Czy pilarka może być precyzyjna, szybka, lekka i jednocześnie wielozadaniowa? Od maja 2018 r. w sprzedaży dostępna jest nowa akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych ISC 240, która spełnia te oczekiwania.

Nowe kolory dachówki Teviva Cisar     [ 12.04.2018 ]

Dachówki w odcieniach szarości to niesłabnący trend na rynku pokryć dachowych. Miłośników nowoczesnej, minimalistycznej architektury z pewnością ucieszą nowości w ofercie marki Braas. Już od maja płaska dachówka betonowa Teviva Cisar  dostępna będzie w kolorze ciemnoszarym i szary kryształ

„Orzeł wśród blach” – nowe oblicze firmy Regamet     [ 26.03.2018 ]

Regamet, wiodący producent pokryć dachowych w południowo-wschodniej części Polski, odświeżył swoją identyfikację wizualną. Wraz ze zmianą logotypu, firma planuje dalszy rozwój swojej oferty oraz sieci dystrybucji.

poprzednia 1 2 (3) 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt