Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Maszyny i urz������������������dzenia
 

 

 

Publikacje / Maszyny i urz������������������dzenia

 
Laser krzyżowy LVK marki Proma     [ 10.02.2009 ]

W nowym katalogu firmy Proma Polska pojawiło się nowoczesne urządzenie laserowe, do wyznaczania płaszczyzn poziomych i pionowych wewnątrz budynków.

Wydajne kompresory marki Comprecise     [ 28.01.2009 ]

Firma Proma wprowadziła na polski rynek niezawodne kompresory włoskiej marki Comprecise. Urządzenia te ułatwią pracę zarówno w domu, na placu budowy jak i w zmechanizowanym warsztacie.

Telwin - nowoczesna technika spawania i ładowania     [ 26.01.2009 ]

Oferta firmy Proma Polska został wzbogacona o produkty największego w Europie producenta urządzeń spawalniczych Telwin. Szeroki wybór certyfikowanych spawarek i prostowników jest gwarancją najwyższej jakości i niezawodności.

Agregat prądotwórczy - brak zasilania to nie problem     [ 25.01.2009 ]

Gdy nie mamy dostępu do sieci energetycznej a prąd jest nam niezbędny, jedynym rozwiązaniem jest użycie generatora prądu. Doskonałą propozycją jest przenośny Agregat prądotwórczy PE-2500AVR, który znalazł się w nowym katalogu Proma Polska.

Wkrętaki akumulatorowe POWERLINE     [ 06.01.2009 ]

Do wykonania wielu drobnych napraw domowych nie potrzebujemy od razu warsztatu wyposażonego w profesjonalne narzędzia. Wystarczy domowy zestaw narzędziowy, który przyda się przy skręcaniu mebli czy zawieszeniu kinkietu.

Mieszadło - zamieszanie na rynku elektronarzędzi     [ 16.12.2008 ]

Czasy, gdy zaprawę czy farby mieszało się na budowie ręcznie już dawno odeszły w zapomnienie.

Rewolucja na polskim rynku wkrętarek akumulatorowych     [ 16.12.2008 ]

W ofercie firmy Proma Polska znalazła się innowacyjna Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa FDSD-1800K2 zwana SWING DRILL.

Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy     [ 27.11.2008 ]

Pokrywanie farbą dużych powierzchni to praca, przy której używanie pędzla i wałka jest czasochłonne, mało wydajne i męczące. W takich przypadkach warto rozważyć malowanie natryskowe i sięgnąć po Agregat natryskowy HV-3000 dostępny w ofercie Proma Polska.

Zestaw malarski - efekt gwarantowany     [ 28.10.2008 ]

Każdy malarz doskonale wie, że efekt jego pracy w dużej mierze zależy od materiałów, jakich używa. Zastosowanie najwyższej jakości farb nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, jeśli nie wybierzemy także odpowiednich pędzli czy wałków. Marka Dekoral Gold oferuje zestaw narzędzi i akcesoriów malarskich, które pozwolą właściwie wykorzystywać produkty marek Dekoral Professional i Sigma.

Mini wkrętarka o maksi funkcjach     [ 23.10.2008 ]

Praktyczna, funkcjonalna i – co nie bez znaczenia – ze świetnym designem. To wymarzone cechy idealnego prezentu pod choinkę dla mężczyzny. Mała, niebanalna zabawka dla dużych chłopców to mini wkrętarka 1-2+FIX marki KRESS, bestseller od dwóch lat na polskim rynku dostępny w ofercie Lange Łukaszuk. To doskonale przemyślane urządzenie ułatwiające codzienne drobne i większe prace domowe. Zaawansowana technologia i ułatwienia, które zadziwią niejednego majsterkowicza. Wszystko w nowoczesnej, pięknej formie.

poprzednia 1 2 (3) 4 5 6 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt