Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowo������������������������������������������������������ci

 
Pokazy dekarskie na targach budowlanych GRYF-BUD w Bydgoszczy     [ 29.03.2016 ]

Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy zaprasza do udziału w XXXII Targach Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD i TEO, które odbędą się w najbliższy weekend – 2-3 kwietnia w Bydgoszczy – w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku.

Firmy z Certyfikatem DAFA     [ 28.03.2016 ]

Dobór właściwych partnerów i podwykonawców nie może być przypadkowy – przesądza w dużej mierze o powodzeniu całej inwestycji. Jak więc zweryfikować odpowiednie uprawnienia? Nie ryzykuj! Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!

Pokrycia dachowe. Od czego zależy właściwy dobór materiałów na dachy i jakie rozwiązania oferuje nam rynek?     [ 21.03.2016 ]

Osoby planujące budowę domu mają do wyboru kilka podstawowych materiałów służących jako pokrycie dachowe. Do najbardziej popularnych należą: dachówki (ceramiczne i cementowe); gonty papowe i drewniane, strzechy oraz łupki. Osobną kategorię stanowią pokrycia z blachy (stalowe, aluminiowe oraz tytanowo-cynkowe). Czym się jednak kierować przy wyborze i zakupie

WARSTWY - DACHY I ŚCIANY nr 1/2016 - teraz do pobrania w wersji pdf bezpłatnie     [ 15.03.2016 ]

1 lutego ukazało się najnowsze wydanie kwartalnika WARSTWY - DACHY I ŚCIANY. W numerze m.in. rozmowa z arch. Dorotą Szlachcic nt. projektu słynnego Afrykarium we Wrocławiu, pierwszego oceanarium w Polsce, największego w Europie oraz jedynego na świecie w całości poświęconego Afryce " Poduszki nad Afryką". Autorka projektu zdradza wiele szczegółów wcześniej niepublikowanych na temat pracy nad projektem i przeciwności, z jakimi musiano zmagać się podczas realizacji projektu. Godnym uwagi artykułem naukowym jest obszerny materiał "Ściany zewnętrzne budynków w standardzie niskoenergetycznym - wybrane aspety projektowe" (dr. inż. Krzysztof Pawłowski), w którym zestawiono wymagania przepisów prawnych w zakresie ochrony cieplno-wilgotnościowej przegród zewnętrznych budynków projektowanych i modernizowanych. Do szczegółowej analizy wybrano ściany zewnętrzne budynku. Ponadto, ...

Targi budowlane INTERBUD 2016 oraz Salon Praktyki Dekarskiej w Łodzi – podsumowanie     [ 09.03.2016 ]

W dniach 4-6 marca w Łodzi odbyły się targi budowlane INTERBUD w Łodzi oraz Salon Praktyki Dekarskiej. Zwiedzający mogą nie tylko zobaczyć wystawę licznych produktów do budowy i wyposażenia domu, ale też wziąć udział w interesujących pokazach, szkoleniach oraz konferencjach.

Wole oko – sztuka precyzji na dachu!     [ 03.03.2016 ]

Trwają targi budowlane INTERBUD w Łodzi (4-6 marca). Zwiedzający mogą nie tylko zobaczyć wystawę licznych produktów do budowy i wyposażenia domu, ale też wziąć udział w interesujących pokazach, szkoleniach oraz konferencjach. Po raz kolejny zorganizowany został Salon Praktyki Dekarskiej, w ramach którego przewidziano ciekawy program skierowany dla dekarzy. Pierwszego dnia targów Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.

Trwają targi budowlane INTERBUD oraz Salon Praktyki Dekarskiej w Łodzi     [ 03.03.2016 ]

Trwają targi budowlane INTERBUD w Łodzi (4-6 marca). Zwiedzający mogą nie tylko zobaczyć wystawę licznych produktów do budowy i wyposażenia domu, ale też wziąć udział w interesujących pokazach, szkoleniach oraz konferencjach. Po raz kolejny zorganizowany został Salon Praktyki Dekarskiej, w ramach którego przewidziano ciekawy program skierowany dla dekarzy. Pierwszego dnia targów Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.

Rӧben na XXIII Targach Budownictwa Interbud     [ 02.03.2016 ]

Już w najbliższy weekend, w dniach 4-6 marca w Łodzi odbędą się drugie co do wielkości targi branży budowlanej w Polsce. Wśród prezentowanych materiałów budowlanych nie zabraknie produktów marki Rӧben.

Interbud – inspiracje dla przyszłości     [ 01.03.2016 ]

4 marca w Łodzi rozpoczynają się XXIII Targi Budownictwa INTERBUD oraz VIII Salon Praktyki Dekarskiej. W łódzkiej hali Expo 262 firmy zaprezentują najnowsze rozwiązania dla budownictwa konwencjonalnego, ekologicznego, innowacyjnego i dekarstwa. Zakres targów oddaje pełny cykl inwestycji, od projektowania, przez finansowanie po wykonawstwo. Będzie można odnaleźć materiały, technologie i usługi niezbędne na każdym etapie prowadzenia budowy. Jest to znaczące miejsce spotkań producentów, dystrybutorów i odbiorców.

SOUDAL na targach PSB 2016     [ 29.02.2016 ]

W dniach od 2 do 3 marca odbędą się w Kielcach targi budowlane, organizowane przez Grupę Polskie Składy Budowlane SA. Firma Soudal, która w tym roku obchodzi 50-lecie swojego powstania, weźmie udział w wydarzeniu jako zrzeszony w Grupie wiodący producent materiałów z zakresu chemii budowlanej.

poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 (20) 21 22 23 24 25 26 27 28 29 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt