Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowości
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowości

 
Trwają targi budowlane INTERBUD oraz Salon Praktyki Dekarskiej w Łodzi     [ 03.03.2016 ]

Trwają targi budowlane INTERBUD w Łodzi (4-6 marca). Zwiedzający mogą nie tylko zobaczyć wystawę licznych produktów do budowy i wyposażenia domu, ale też wziąć udział w interesujących pokazach, szkoleniach oraz konferencjach. Po raz kolejny zorganizowany został Salon Praktyki Dekarskiej, w ramach którego przewidziano ciekawy program skierowany dla dekarzy. Pierwszego dnia targów Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.

Rӧben na XXIII Targach Budownictwa Interbud     [ 02.03.2016 ]

Już w najbliższy weekend, w dniach 4-6 marca w Łodzi odbędą się drugie co do wielkości targi branży budowlanej w Polsce. Wśród prezentowanych materiałów budowlanych nie zabraknie produktów marki Rӧben.

Interbud – inspiracje dla przyszłości     [ 01.03.2016 ]

4 marca w Łodzi rozpoczynają się XXIII Targi Budownictwa INTERBUD oraz VIII Salon Praktyki Dekarskiej. W łódzkiej hali Expo 262 firmy zaprezentują najnowsze rozwiązania dla budownictwa konwencjonalnego, ekologicznego, innowacyjnego i dekarstwa. Zakres targów oddaje pełny cykl inwestycji, od projektowania, przez finansowanie po wykonawstwo. Będzie można odnaleźć materiały, technologie i usługi niezbędne na każdym etapie prowadzenia budowy. Jest to znaczące miejsce spotkań producentów, dystrybutorów i odbiorców.

SOUDAL na targach PSB 2016     [ 29.02.2016 ]

W dniach od 2 do 3 marca odbędą się w Kielcach targi budowlane, organizowane przez Grupę Polskie Składy Budowlane SA. Firma Soudal, która w tym roku obchodzi 50-lecie swojego powstania, weźmie udział w wydarzeniu jako zrzeszony w Grupie wiodący producent materiałów z zakresu chemii budowlanej.

Praktyka to najlepsza nauka – kolejne odsłona RoadShow ROCKWOOL     [ 25.02.2016 ]

Już na początku marca Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL po raz kolejny wyruszy w trasę po całej Polsce. Eksperci będą szkolili uczestników z technik ociepleń ścian zewnętrznych oraz prawidłowego montażu dwuwarstwowego ocieplenia poddasza. Wykonawcy z całego kraju będą mieli możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia praktycznego i pogłębienia swojej wiedzy, jak również wymienić doświadczenia i nawiązać nowe znajomości w gronie profesjonalistów z branży.

Wienerberger Brick Award 2016: nominacje już znane!     [ 24.02.2016 ]

Ostateczna lista 50 projektów nominowanych do nagrody Brick Award 2016 jest już znana. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 600 projektów z 55 krajów z całego świata. Zwycięskie projekty wybiera międzynarodowe Jury składające się ze światowej sławy architektów z Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii i Słowenii. Lista zwycięzców projektów zostanie ogłoszona 19 maja 2016 roku.

Forum Zielonej Infrastruktury DAFA - relacja     [ 18.02.2016 ]

Przy rosnącym zainteresowaniu dachami zielonymi w Polsce, Stowarzyszenie DAFA odgrywa istotną rolę w popularyzacji poprawnych praktyk projektowych i wykonawczych dla tej technologii. FORUM ZIELONEJ INFRASTRUKTURY DAFA, zorganizowane w dn. 04 lutego w ramach poznańskiej Budmy było kolejnym wydarzeniem poświęconym tej tematyce.

Firma Röben na targach BUDMA 2016     [ 16.02.2016 ]

Jubileuszowa, dwudziesta piąta edycja największych w tej części Europy targów dedykowanych sektorowi budownictwa przeszła do historii. W gronie setek wystawców z kilkudziesięciu krajów swoje wyroby przedstawiła również firma Röben.

FAKRO - 25-lecie na BUDMIE     [ 11.02.2016 ]

Firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych i schodów strychowych już po raz 25 gościła na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, które podobnie jak FAKRO, świętowały swoją srebrną rocznicę.

Selena pomaga kształcić młodych dekarzy     [ 11.02.2016 ]

Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – pomaga kształcić młodych polskich dekarzy. Po raz kolejny firma została sponsorem VIII Mistrzostw Młodych Dekarzy, które zostały zorganizowane w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 w Poznaniu.

poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 (19) 20 21 22 23 24 25 26 27 28 następna

Nasze portalePartnerzy

  Kontakt