Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Wydarzenia i Nowości
 

 

 

Publikacje / Wydarzenia i Nowości

 
Najważniejsze spotkanie branży OZE w Polsce - RENEXPO® Poland już jesienią!     [ 22.08.2016 ]

Wystawa, specjalistyczne konferencje, fora branżowe, spotkania kooperacyjne - tego między innymi mogą spodziewać się odwiedzający targi RENEXPO® Poland 2016. Już po raz szósty w dniach 19 - 21 października 2016 w Warszawskim Centrum EXPO XXI Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland otworzą przed Państwem swoje drzwi.

Kupić mieszkanie szybko i bez nerwów     [ 22.08.2016 ]

Każdy, kto kiedykolwiek kupował nieruchomość mieszkaniową przyzna, że zarówno jego poszukiwania, jak i sama transakcja mogą wiązać się z dużymi nakładami pieniędzy, czasu i stresem. A to jeszcze nie koniec, bo czeka nas jeszcze jego wykończenie lub remont. Sposobem na zminimalizowanie wydatków i oszczędzenie nerwów może być… wizyta na targach.

Wygrywaj do kwadratu! - konkurs Galeco     [ 21.08.2016 ]

Budując dom lub przeprowadzając remont inwestorzy niejednakowo zwracają uwagę na koszty. O ile w tym pierwszym przypadku są one zawsze wysokie, o tyle podczas odświeżania będą one nieporównywalnie niższe. Jednak w obu wypadkach – zawsze trzeba się z nimi liczyć. Na przeciw takim okolicznościom wychodzi firma Galeco wraz ze swoim konkursem.

Dekarze polecają – dobry dach tylko z BRAAS!     [ 16.08.2016 ]

Wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2016 niosą jednoznaczny przekaz – „Jak dach, to tylko z BRAAS”. Niemal jednomyślny głos dekarzy ocenił tę markę jako zdecydowanie najlepszy wybór podczas wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych. Opinia specjalistów, zbudowana na długoletnim stosowaniu produktów różnych marek oraz wielu przeprowadzonych budowach, to najlepsze świadectwo dla jakości, trwałości i funkcjonalności produktów zwycięzcy rankingu „Pokrycia dachowe ciężkie”. Oto, co mają do powiedzenia Certyfikowani Dekarze BRAAS!

Dachówka Topas 11V z nagrodą Red Dot Design Award     [ 11.08.2016 ]

Bogactwo modeli i kolorów pokryć z dachówek może przyprawić o zawrót głowy. Istnieją jednak na rynku takie perełki, które mimo upływu lat wciąż wyglądają modnie i świeżo. Takim modelem jest dachówka Topas, która ostatnio została uhonorowana prestiżową nagrodą Red Dot Design Award.

Polacy remontują latem     [ 10.08.2016 ]

W wakacje remontujemy na potęgę. Często bez pomocy fachowców, własnymi rękami i nierzadko przeznaczając na ten cel sporą część letniego urlopu oraz posiłkując się kredytem. Wakacyjne remonty i prace wykończeniowe zaplanowało w tym roku aż 41 procent Polaków

Saint-Gobain na Igrzyskach Olimpijskich w Rio     [ 09.08.2016 ]

Materiały budowlane Saint-Gobain, światowego lidera w dziedzinie zrównoważonego budownictwa, zostały wykorzystane przy budowie stadionów i obiektów sportowych na potrzeby Letnich Igrzysk Olimpijskich, które rozpoczęły się 5 sierpnia w Rio de Jaineiro i potrwają do 21 sierpnia. Najważniejsze i największe obiekty olimpijskie, włącznie ze słynnym stadionem Maracanã, miejscem ceremonii otwarcia i zamknięcia Igrzysk, są wykonane z najbardziej innowacyjnych i wydajnych materiałów budowlanych, jakie Saint-Gobain ma w swojej ofercie.

Uczyń z dachu gwiazdę obiektywu! Trwa wakacyjny KONKURS „Dach nie z tej ziemi”     [ 09.08.2016 ]

Sezon wakacyjno-podróżniczy w pełni! Odkrywając nowe miejsca w Polsce, czy setki kilometrów od rodzinnego domu, otwierasz oczy na wszystko, co inne – nietuzinkowe, zabawne, karykaturalne i majestatyczne. I z całą pewnością nieraz gwiazdą twojego obiektywu był niezwykły budynek i jego zadaszenie. Jeśli masz oko do dostrzegania ciekawostek i detali, kochasz kreatywność i architekturę - zrób zdjęcie, opisz je, wyślij i wystartuj w biegu po trofea – ze smartfonem w roli głównej! Konkurs „Dach nie z tej ziemi!” trwa do 31 sierpnia.

Den Braven dołączy do grupy Arkema / Bostik     [ 31.07.2016 ]

Firma Den Braven - wiodący dostawca na rynku uszczelniaczy, klejów i pian - ogłosiła planowaną sprzedaż DBEW Holding (“Den Braven”) do grupy Arkema. Planowany zakup został już ogłoszony radzie pracowników grupy Arkema w Holandii. Planowana transakcja sprzedaży/zakupu jest obecnie przedmiotem procesu akceptacji instytucji antymonopolowych w krajach, których transakcja dotyczy. Zamknięcie procesu formalno-prawnego planowane jest na czwarty kwartał 2016.

ROCKWOOL z nowoczesnym serwisem internetowym     [ 28.07.2016 ]

ROCKWOOL Polska, lider w produkcji materiałów izolacyjnych, uruchomił nowy serwis internetowy dedykowany każdemu, kto zamierza zbudować lub wyremontować swój dom lub po prostu pracuje na co dzień z wełną, projektuje, sprzedaje materiały budowlane. Nowoczesna strona zapewnia prostą nawigację, pełną responsywność i atrakcyjny wygląd.

poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 (14) 15 16 17 18 19 20 21 22 23 następna

Nasze portalePartnerzy

  Kontakt