Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Maszyny i urz������dzenia
 

 

 

Publikacje / Maszyny i urz������dzenia

 
Oszczędzasz do 40% paliwa     [ 15.04.2012 ]

Koparka zazwyczaj kojarzy się z paliwożerną maszyną, która wytwarza dużo hałasu i spalin. Zakres jej pracy wymaga wysokoprężnego silnika, generującego wysokie koszty ekonomiczne i ekologiczne, poprzez emisję dwutlenku węgla. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala jednak na zastosowanie w koparkach nowej generacji rozwiązania łączącego w sobie użyteczność i troskę o środowisko naturalne ? układu hybrydowego.

Nowe wytrzymałe narzędzia pomiarowe od Stanley?a     [ 16.02.2012 ]

Firma Stanley wprowadza do sprzedaży nowe narzędzia pomiarowe z lini FatMax Xtreme i FatMax. Przeznaczone są one dla osób, które poszukują trwałych i niezawodnych urządzeń, ułatwiających rozwiązywanie problemów, jakie pojawiają się w trakcie prac remontowo-budowlanych.

Leister VARIMAT V2 - nowa zgrzewarka samojezdna zwiększa wydajność zgrzewania     [ 21.03.2010 ]

Autoryzowany dystrybutor LEISTER w Polsce, firma Heisslufttechnik Flocke wprowadza w tym sezonie nową zgrzewarkę samojezdną dla wykonawców dachów płaskich. Leister VARIMAT V2 to zmodyfikowana wersja klasycznego automatu samojezdnego VARIMAT V. Urządzenie zostało wyposażone w szereg unikalnych na rynku rozwiązań technologicznych, które poprawiają przede wszystkim wygodę użytkowania, trakcję oraz zwiększają rzeczywistą wydajność zgrzewania do 8 metrów na minutę (maksymalna prędkość napędu 12m/min.).

Ritchie Bros. będzie sprzedawać nowe i używane maszyny budowlane oraz samochody ciężarowe w Krakowie w ramach aukcji bez ceny minimalnej     [ 12.11.2009 ]

Dom aukcyjny o ogólnoświatowym zasięgu działania powraca do Polski, by przeprowadzić drugą aukcję.

ELEKTRONARZĘDZIA DO ZGRZEWANIA NA DACHU PŁASKIM     [ 18.06.2009 ]

Dachy, a zwłaszcza dachy płaskie, wymagają starannie przemyślanego wyboru metody i materiałów potrzebnych do ich krycia. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia hydroizolacji, której zadaniem jest szczelne odizolowanie budynku od niebezpiecznego wpływu wilgoci.

Profesjonalny sprzęt dekarski     [ 18.06.2009 ]

Od kilku lat możemy zauważyć nowe podejście do zawodu dekarza, coraz bardziej staje się jasne, że właśnie w tym fachu nie wystarczą jedynie przeciętne umiejętności i użycie niewykwalifikowanej siły roboczej. Obecnie dekarz staje się coraz bardziej rzemieślnikiem, stale wzbogacającym swoje umiejętności i dbającym o odpowiedni poziom niezbędnych narzędzi i maszyn.

Zgrzewarka Leister UNIROOF E     [ 18.06.2009 ]

Leister UNIROOF E to najnowszy model zgrzewarki samojezdnej do łączenia folii i membran z materiałów: TPO, EPDM, CSPE, ECB i PVC w technice bezogniowej. UNIROOF E to rezultat najlepszych doświadczeń i rozwiązań firmy LEISTER w tej dziedzinie w połączeniu ze wskazówkami użytkowników innych urządzeń LEISTER oraz wykonawców

Windy dekarskie w Polsce     [ 17.06.2009 ]

Popularność tzw. wind dekarskich w Polsce rośnie w tempie wręcz lawinowym, coraz więcej firm dekarskich oraz ogólnobudowlanych decyduje się na zakup tego jakże przydatnego urządzenia, niniejszy artykuł ma za zadanie przybliżyć tematykę osobom planującym kupno, wypożyczenie lub modernizacje starego urządzenia.

Piła szablasta 1200 SPE nowość firmy KRESS     [ 07.05.2009 ]

Wytrzymałość i precyzja piły szablastej 1200 SPE zadowoli nawet najbardziej wybrednego użytkownika.

Szlifierka teleskopowa PBS-650.     [ 03.03.2009 ]

W ofercie firmy Proma pojawiła się nowość ? Szlifierka teleskopowa PBS-650. Z jej pomocą prace remontowe związane z renowacją ścian przestaną kojarzyć się ze szpachelką. Nareszcie zdzieranie starej farby czy tapet przebiegnie sprawnie i czysto.

poprzednia 1 (2) 3 4 5 6 następnaNasze portalePartnerzy

  Kontakt