Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Okno w dachu
 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Okna dachowe AURA - w nowej, udoskonalonej formie

Okna dachowe Aura pojawiły się w asortymencie firmy Blachy Pruszyński kilka lat temu. Od tego czasu sukcesywnie zdobywały sobie zaufanie klientów, by tej jesieni pojawić się w nowej, jeszcze bardziej dopracowanej formie.

Okno w dachu - Okna dachowe AURA - w nowej, udoskonalonej formie
Fot. Blachy Pruszyński
Blachy Pruszyński to marka, która w dużym stopniu kojarzy się z pokryciami dachowymi ze stali. Asortyment tego producenta jest jednak znacznie szerszy, niż wskazywałaby na to sama nazwa. W jego skład poza blachodachówkami wchodzą bowiem stalowe pokrycia elewacyjne, profile konstrukcyjne i cała gama produktów z obszaru budownictwa wielkokubaturowego. W ramach sektora budynków jednorodzinnych klienci mogą liczyć na bogatą gamę pokryć wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami. Wśród tych ostatnich na uwagę zasługuje linia produktów AURA.

Okna o doskonałych parametrach

Decyzja o wprowadzeniu do naszego asortymentu okien dachowych wiąże się z chęcią rozszerzenia wąskiego wachlarza, spośród którego mógł wybierać polski klient. - Wynikiem tej decyzji było rozpoczęcie współpracy z największym na świecie producentem okien, z którym staraliśmy się dobrać jak najlepsze parametry, w jak najkorzystniejszej cenie. W ten sposób na rynku pojawiła się linia okien AURA, które nie tylko sygnujemy swoją marką ale jesteśmy również gwarantem ich jakości – mówi Tomasz Lewandowski, dyrektor ds. sieci Blachy Pruszyński. Aura, której sprzedaż ruszyła w 2012 roku, po początkowej nieufności klientów, powoli zaczęła się jednak przebijać do ich świadomości. Obecnie jest już produktem dość dobrze rozpoznawalnym, a ze względu na bardzo korzystną relację jakości do ceny, coraz częściej wybieranym przez inwestorów. - Ponieważ nie znamy takiego pojęcia, że coś jest „wystarczająco dobre”, nieustannie dopracowujemy nasze produkty. Nie ominęło to również okien dachowych, które w połowie września zadebiutują w nowej odsłonie – dodaje Tomasz Lewandowski.
Okno w dachu - Okna dachowe AURA - w nowej, udoskonalonej formie
Fot. Blachy Pruszyński

Trzy segmenty

Linia okien dachowych AURA będzie już wkrótce dostępna w 3 segmentach: luksusowym GOLD, w bardzo dobrych parametrach linii SILVER (okna w dwóch wariantach drewno lub PVC) oraz ekonomicznej wersji BRONZE.  W każdym segmencie mówimy o oknach drewnianych, wykonanych z wyselekcjonowanego drewna sosnowego, pochodzącego z lasów odnawialnych, sygnowanego certyfikatem FSC. Różnice tkwią oczywiście w szczegółach – ekskluzywne okno GOLD, prócz wszystkich standardowych cech, posiada specjalny kołnierz z polietylenu, który zapewnia doskonałą energooszczędność, a zastosowanie tzw. powłoki samoczyszczącej na szybie utrudnia osiadanie brudu i zanieczyszczeń. Drewniane SILVER to przede wszystkim wbudowany nawiewnik z kratką, który zapobiega przedostawaniu się insektów oraz kurzu, przy jednoczesnym wentylowaniu pomieszczenia oraz podwójna warstwa lakieru, która zapobiega uszkodzeniom i pęknięciom drewna. SILVER PVC, gwarantuje trwałość i ochronę przed wilgocią, co czyni je doskonałym do kuchni i łazienki. Ekonomiczna wersja BRONZE to w dalszym ciągu doskonałe okno, brak nawiewnika rekompensują tu dwie pasywne pozycje wentylacji w klamce okna, gwarantujące optymalną cyrkulację powietrza.

Prócz okien dachowych, w linii AURA znajdują się jeszcze wyłazy oraz akcesoria – kołnierze, markizy, rolety wewnętrzne i zewnętrzne oraz wiele innych.

- Okna dachowe AURA nie są kojarzone jako nasz flagowy produkt – od początku stanowiły bowiem jedynie uzupełnienie naszej oferty. Z tego właśnie powodu nigdy nie kładliśmy nacisku na jego promocję, to produkt, który właściwie „sprzedaje się sam”-  wystarczy że klienci zwrócą uwagę bardziej na parametry, niż reklamy – podsumowuje Tomasz Lewandowski.

 
 
do góry

Nasze portalePartnerzy

  Kontakt