Wydarzenia i nowości Konstrukcje       Publikacje       Producenci Dachy skośne       Publikacje       Producenci Dachy płaskie       Publikacje       Producenci Pokrycia dachowe       Pokrycia ceramiczne             Publikacje             Producenci       Pokrycia cementowe             Publikacje             Producenci       Pokrycia blaszane             Publikacje             Producenci       Papy             Publikacje             Producenci       Gonty bitumiczne             Publikacje             Producenci       Łupek             Publikacje             Producenci       Płyty dachowe             Publikacje             Producenci       Inne             Publikacje             Producenci Dachy zielone       Publikacje       Producenci Dachy odwrócone       Publikacje       Producenci Okno w dachu       Publikacje       Producenci Folie dachowe       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów skośnych       Publikacje       Producenci Ocieplenia dachów płaskich       Publikacje       Producenci Akcesoria dachowe       Publikacje       Producenci Kominy       Publikacje       Producenci Rynny i odwodnienia       Publikacje       Producenci Ochrona odgromowa       Publikacje       Producenci Renowacja       Publikacje       Producenci Chemia budowlana       Publikacje       Producenci Maszyny i narzędzia       Publikacje       Producenci Obróbki blacharskie       Publikacje       Producenci Poddasza       Publikacje       Producenci Wentylacja dachów       Publikacje       Producenci Dom energooszczędny       Publikacje       Producenci Proekologiczne budowanie       Publikacje       Producenci Instrukcje Poradnik       Publikacje       Producenci Dylematy Inne TV Dachy Forum szkół Dla dekarzy       Z życia PSD       Szkolenia Budownictwo w statystykach BHP na budowie Rzeczoznawcy Organizacje branżowe Targi Wydawnictwa Konkursy i szkolenia Kontakt

  Strona główna  >>  Ocieplenia dachów płaskich
 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

IZOHAN IZOBUD WK plus – szybkie klejenie izolacji

Ocieplenia dachów płaskich - IZOHAN IZOBUD WK plus – szybkie klejenie izolacji
IZOHAN IZOBUD WK plus w zastosowaniu

Wszelkie rozwiązania usprawniające realizację inwestycji, którym towarzyszy także wysoka jakość, jak i możliwość dostosowania do konkretnych projektów, są szczególnie poszukiwane przez inwestorów oraz wykonawców. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, należąca do Grupy ATLAS firma IZOHAN, wprowadza dyspersyjny lepik o przyspieszonym wiązaniu - IZOHAN IZOBUD WK plus. Produkt rekomendowany jest do montażu elementów izolacyjnych i termoizolacyjnych.

IZOHAN IZOBUD WK plus to dyspersyjna, asfaltowo-kauczukowa, bezrozpuszczalnikowa masa hydroizolacyjno-klejąca stosowana na zimno. To, co szczególnie wyróżnia produkt, to bardzo szeroki zakres przeznaczenia. Preparat jest polecany do montażu płyt EPS i XPS oraz twardych płyt z wełny mineralnej na podłożach nienasiąkliwych (blachy, papy, izolacje bitumiczne) i nasiąkliwych (beton). Dodatkowo, lepik rekomendowany jest do przyklejania styropapy, papy do styropianu oraz do łączenia styropianu i papy między sobą przy izolacji oraz termoizolacji dachów. Producent poleca swój nowy produkt również do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowej.

Ocieplenia dachów płaskich - IZOHAN IZOBUD WK plus – szybkie klejenie izolacji

Istotną cechą preparatu jest bardzo szybkie wiązanie i wysoka siła klejenia, wynikające z zastosowania wodnej emulsji uszlachetnionych asfaltów oraz wypełniacza mineralnego w postaci modyfikowanych cementów. Pozwala to na znaczne przyspieszenie prac budowlanych. Przykładowo, wykonawcy inwestycji mogą przystąpić do zasypywania wykopu przy fundamentach już po 72 godzinach od montażu płyt termoizolacyjnych (złącze osiąga pełne właściwości wytrzymałościowe po pięciu dniach od klejenia).

Działając zgodnie ze zrównoważonym rozwojem oraz z myślą o dostosowaniu do szerszej grupy materiałów, IZOHAN zadbał również o aspekt ekologiczny wyrobu. IZOHAN IZOBUD WK plus nie zawiera rozpuszczalników organicznych, co umożliwia stosowanie produktu w bezpośrednim kontakcie z każdym rodzajem płyt termoizolacyjnych.

Produkt, dostępny w opakowaniach 16 kg, jest łatwy i szybki w użyciu. Można go nakładać pacą lub szpachelką, metodą „na placki”.

Źródło: Izohan

 
 
do góry

Nasze portalePartnerzy

  Kontakt